Opis zrzutki

Kochani pomagacze!

Zwrócili się do naszej Fundacji rodzice Wojtusia z Brzegu, z prośbą o pomoc finansową na pokrycie kosztów badania genetycznego.

Poniżej przedstawiamy wiadomość od rodziców Wojtusia oraz prosimy o wsparcie. Liczy się każdy grosz, każda złotówka. Pamiętajmy dobro wraca.


"Z uprzejmą prośbą zwracamy się do Państwa o wsparcie finansowe dla naszego synka Wojtusia, który urodził się wcześniakiem w 8 miesiącu ciąży. Zbieramy pieniążki na badanie genetyczne NGS w wersji WES jest to badanie nie refundowane przez NFZ i koszt tego badania to kwota z rzędu 5900 zł. Wojtuś od samego początku jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym. Wojtuś jest rehabilitowany od 10 miesiąca życia, zaczął siadać jak skończył 1 roczek, natomiast pierwsze kroki zaczął stawiać jak miał 20 miesięcy. W ubiegłym roku Wojtuś dostał skierowanie od neurologa do szpitala z podejrzeniem padaczki. W szpitalu we Wrocławiu na oddziale neurologii dziecięcej u zdiagnozowanego dziecka wykryto wadę OUN czyli zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia mowy i rozwoju behawioralnego oraz posiada dysfunkcję integracji sensorycznej. Dziecko wymaga dużej uwagi i poświęcenia czasu i absorbacji. Wojtuś jest pod opieką neurologa oraz genetyka uczęszcza na zajęcia gdzie sprawują nad nim nadzór Pani logopeda, Pani pedagog oraz rehabilitantka. Z góry dziękujemy za pomoc.

Rodzice Beata i Tomasz."


Fundacja Moc i Siła

Wpłacający 89

JR
Jakub Romanowski
500 zł
MR
MAGDA R.
500 zł
AW
Andrzej Wróbel
200 zł
RJ
Renata Jozef Mykita
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
B
Barbara M
200 zł
A
AP.
150 zł
A
AP.
150 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

625 350 zrzutek

i zebrali

376 340 900 zł

A ty na co dziś zbierasz?