id: xpy67d

Fotopułapki na walkę ze śmieciarzami

Fotopułapki na walkę ze śmieciarzami

6 zł
z 25 000
0%
zakończona
22.05.2019r
2
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 233 zrzutki i zebrali 1 107 164 628 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na fotopułapki rejestrujące obraz bo mam dość śmieciarzy którzy bezmyślnie i bezkarnie niszczą piękne miejsca naszej przyrody.

Jestem osobą poruszająca się na wózku inwalidzkim i często wraz z moim przyjacielem Marleyem (pies labrador) jeździmy na spacery w różne części miasta a będąc gdzieś dalej i kraju.

Szlak mnie trafia jak widzę sterty śmieci wyrzucane przez bezmózgich ludzi gdzie tylko się da. Dzikie wysypiska to plaga naszego pięknego krajobrazu stąd moja zbiórka. Za zebrane pieniądze chcę zakupić dziesięć fotopułapek, akumulatorów, kart pamięci, ładowarek solarnych, opłaceniu dostępu do internetu by przesyłać zdjęcia na żywo gdyż złodziei nie brakuje, wynajmie podnośnika czy kogoś kto wdrapie się tu i tam by te pułapki zamontować.

Zarejestrowane śmiecące osoby czy pojazdy będę zgłaszał na policje i inne organy zajmujące się ściganiem tego rodzaju czynów. Będę też ich sławił w internecie promując ich styl życia, publikując ich wizerunek. Być może wkrótce będę zbierał na adwokata, który pomoże mi nie iść siedzieć za publikację wizerunku jakiegoś fiuta. Wyrzucającego śmieci z budowy swojego nowego domu za milion, bo taki fiut pieniądze na wniesienie oskarżenia znajdzie a na zamówienie kontenera na śmieci już nie.

Jeśli zbiorę mniej to kupie mniej zestawów, jeden zestaw to koszt około 2500.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

KJ
Karola
5 zł
 
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!