id: xr293z

na rozwój niezależnego portalu BIOtalerz.pl

na rozwój niezależnego portalu BIOtalerz.pl

50 zł 
z 18 000 zł
0%
zakończona 31.05.2021r
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

BIOtalerz.pl jest niezależnym portalem mówiącym o zdrowiu na podstawie własnych doświadczeń i zaleceń medycznych obowiązujących przed pandemią. Zdrowa dieta, ruch i świeże powietrze są podstawą wszelkiej odporności na choroby. Niestety, robi się wszystko, abyśmy o tym zapomnieli, a niewygodne w obecnej sytuacji informacje są usuwane z mediów społecznościowych.

Czas pandemii spowodował, że aby się utrzymać zmuszona jestem więcej czasu poświęcić pracy, za którą mam płacone znacznie mniej niż w przed rokiem - zmęczenie powoduje brak możliwości zajmowania się dodatkowym portalem prowadzonym non profit. Zebrane pieniądze pozwolą mi na przygotowywanie co najmniej dwóch merytorycznych tekstów w tygodniu, opłacenia lepszego serwera i całkowite uniezależnienie się od mediów społecznościowych - co w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Portal będzie rozbudowany także o dział związany z obecną sytuacją oraz możliwe wizje przyszłości, opisane w literaturze i podawane współcześnie... Będę wdzięczna za wsparcie

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłacający 1

 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Dzień dobry,
    mam pewność, że prowadzony przez Panią blog będzie dalej słonecznym promieniem na naszym zaciemnionym niebie.

    50 zł

Nasi użytkownicy założyli

851 139 zrzutek

i zebrali

735 364 799 zł

A ty na co dziś zbierasz?