id: xr293z

na rozwój niezależnego portalu BIOtalerz.pl

na rozwój niezależnego portalu BIOtalerz.pl

50 zł 
z 18 000
0%
zakończona
31.05.2021r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 249 zrzutek i zebrali 874 173 698 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

BIOtalerz.pl jest niezależnym portalem mówiącym o zdrowiu na podstawie własnych doświadczeń i zaleceń medycznych obowiązujących przed pandemią. Zdrowa dieta, ruch i świeże powietrze są podstawą wszelkiej odporności na choroby. Niestety, robi się wszystko, abyśmy o tym zapomnieli, a niewygodne w obecnej sytuacji informacje są usuwane z mediów społecznościowych.

Czas pandemii spowodował, że aby się utrzymać zmuszona jestem więcej czasu poświęcić pracy, za którą mam płacone znacznie mniej niż w przed rokiem - zmęczenie powoduje brak możliwości zajmowania się dodatkowym portalem prowadzonym non profit. Zebrane pieniądze pozwolą mi na przygotowywanie co najmniej dwóch merytorycznych tekstów w tygodniu, opłacenia lepszego serwera i całkowite uniezależnienie się od mediów społecznościowych - co w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Portal będzie rozbudowany także o dział związany z obecną sytuacją oraz możliwe wizje przyszłości, opisane w literaturze i podawane współcześnie... Będę wdzięczna za wsparcie

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Dzień dobry,
    mam pewność, że prowadzony przez Panią blog będzie dalej słonecznym promieniem na naszym zaciemnionym niebie.

    50 zł