id: xrcy83

Pomóżmy odbudować spalony Dom

Pomóżmy odbudować spalony Dom

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli 1 169 409 zrzutek i zebrali 1 218 325 090 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W nocy z 20/21 listopada w miejscowości Pozowice w woj. Małopolskim spłonął dom rodzinny Państwa Badurów.


w99b619b83abca35.jpeg

Na szczęście rodzinie nic się nie stało, ale ogień strawił dorobek całego ich życia. Piętro spłonęło doszczętnie, a parter na dole został całkowicie zalany. W domu mieszkały cztery osoby, które nie są wstanie sfinansować odbudowy domu. Zbliża się zima, a dom nie nadaje się do zamieszkania. W tej chwili rodzina mieszka u przyjaciół.

l5ff3049e987fa29.jpeg Dom został nie dawno wyremontowany i wyposażony, meble zostały zakupione na kredyt, który rodzina aktualnie spłaca. Pieniądze zebrane podczas zbiórki pomogą przywrócić dom do stanu, w którym będzie można ponownie zamieszkać.


xcb90091a8d747e3.jpeg

Kwota zbiórki jest wysoka, ponieważ budynek wymaga całkowitego remontu, łacznie z wszystkimi instlacjami, wykończeniem wnętrz oraz umeblowanie pomieszczeń. Nadchodzi zima i zbliżają się Święta, dlatego zwracamy się z prośba do ludzi dobrych serc, aby wsparli tą rodzinę. Za każdą wpłaconą złotówkę już teraz bardzo dziękujemy. Razem możemy więcej!

efd73efa1dd30664.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 345

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • AF
    Aneta F

    Rok 2020 dla każdego jest trudny. Myślimy, że już niedaleko, że już prawie koniec, a na człowieka znowu spada cięższy krzyż. Proszę wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Że jest to tylko kolejna, bardzo ciężka próba przez którą muszą Państwo przejść. Proszę pamiętać, żeby być w tym wszystkim razem i nie poddawać się. Ilość wpłaconych pieniędzy pokazuje, że nie są Państwo sami. Dużo pomyślności.

    100 zł