Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Kalendarz Charytatywny "Razem Łączymy Serca" ID: xrdey4

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Wsparcie bez nagrody

  Wspierasz budowę Centrum Opiekuńczo - Mieszkalnego

 • Kalendarz "Razem łączymy serca" - odbiór osobisty

  Otrzymasz wyjątkowy kalendarz A3 "Razem łączymy serca" na 2020 r. (odbiór osobisty w Radomiu)

 • Kalendarz "Razem łaczymy serca" z wysyłką

  Otrzymasz wyjątkowy Kalendarz A3 na 2020 r. "Razem łączymy serca"   (wysyłka w dowolne miejsce w Polsce na wskazany adres )

 • Kalendarz "Razem łączymy serca" z breloczkiem

  Otrzymasz wyjątkowy Kalendarz A3 na 2020 r. "Razem łączymy serca" z ręcznie wykonanym breloczkiem z okazji 15 lecia Stowarzyszenia "RAZEM". (odbiór osobisty w Radomiu lub wysyłka w dowolne miejsce w Polsce na wskazany adres )

  Kalendarz "Razem łączymy serca" z breloczkiem
 • Kalendarz "Razem łaczymy serca" z maskotką

  Otrzymasz wyjątkowy Kalendarz A3 na 2020 r. "Razem łączymy serca"  wraz z ręcznie wykonaną przez naszych podopiecznych świąteczną maskotką (odbiór osobisty w Radomiu lub wysyłka w dowolne miejsce w Polsce na wskazany adres).  

  Kalendarz "Razem łaczymy serca" z maskotką
 • 2 kalendarze z bonusem

  Otrzymasz 2 wyjątkowe Kalendarze A3 na 2020r. "Razem łączymy serca" wraz z ręcznie wykonanym okolicznościowym breloczkiem z okazji 15 lecia Stowarzyszenia oraz ręcznie wykonaną świąteczną  maskotką (odbiór osobisty w Radomiu lub wysyłka w dowolne miejsce w Polsce na wskazany adres)

 • 3 Kalendarze "Razem łączymy serca" z bonusem

  Otrzymasz 3 wyjątkowe Kalendarze A3 na 2020 r. "Razem łączymy serca" wraz z ręcznie wykonanym okolicznościowym breloczkiem z okazji 15-lecia Stowarzyszenia oraz ręcznie wykonaną świąteczną maskotką (odbior osobisty w Radomiu lub wysyłka w dowolne miejsce w Polsce na wskazany adres).

 • 4 Kalendarze "Razem łączymy serca" z bonusem

  Otrzymasz 4 wyjątkowe Kalendarze A3 na 2020 r. "Razem łączymy serca" wraz z ręcznie wykonanym okolicznościowym breloczkiem z okazji 15-lecia Stowarzyszenia oraz ręcznie wykonaną świąteczną maskotką. (odbior osobisty w Radomiu lub wysyłka w dowolne miejsce w Polsce na wskazany adres)

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij