id: xrna8e

Pomóż mi pokonać raka. Zbiórka na leczenie raka mózgu

Pomóż mi pokonać raka. Zbiórka na leczenie raka mózgu

Nasi użytkownicy założyli 1 152 385 zrzutek i zebrali 1 197 764 754 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Stanislav Diachuk, jestem ukraińskim fotografem. Urodziłem się w Ukrainie, ale już od 3,5 lat mieszkam w Polsce.

Od 10 roku życia pasjonuję się turystyką, zaczynając od młodzieżowej grupy turystycznej, dużo podróżowałem po mojej ojczystej ziemi. Góry, morze, las były miejscami, w których czułem się szczęśliwy. Stopniowo, z biegiem lat, turystyka i fotografia stały się dla mnie czymś więcej niż hobby.  W 2015 roku rozpocząłem  studia na Narodowym Uniwersytecie im. Wasyla Stefanyka Iwano-Frankiwsk Precarpathian National University, Wydział Biznesu Turystycznego. Szybko zdałem sobie sprawę, że fotografia jest integralną częścią mojego życia. W 2016 roku rozpocząłem szkołę fotograficzną, aby zająć się fotografią profesjonalnie.

W 2021 roku ukończyłem w Ukrainie studia magisterskie i kontynuowałem naukę w Polsce w Instytucie Kultury Europejskiej UAM w Gnieźnie. Niespodziewanie w wakacje 2022 roku dostałem ataku padaczki. Sytuacja była na tyle poważna, że skierowano mnie na dodatkowe badania, które wykryły złośliwy guz mózgu, wymagający pilnej operacji.

We wrześniu 2022 roku zostałem zoperowany i do tej pory mam już za sobą pierwszy etap leczenia mojej choroby. Jestem po sześciotygodniowym cyklu radioterapii, przede mną jeszcze rok chemioterapii.

Oczywiście mając taką diagnozę i tak długie leczenie, nie jestem w stanie pracować na 100%. Rodzina i przyjaciele wspierają mnie, ale moje leczenie wymaga dodatkowych, płatnych badań, które ja i moja rodzina musimy pokryć we własnym zakresie.

Od 5 miesięcy z pomocą lekarzy i rodziny próbuję pokonać chorobę. Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, że mnie i mojej rodzinie jest niezwykle trudno to zrobić bez pomocy z zewnątrz.

Dużo o tym myślałem i trudno mi się przyznać do bezradności, bo nie jestem przyzwyczajony do proszenia o pomoc, zawsze rozwiązywałem swoje problemy sam. Postanowiłem jednak tym razem poprosić o finansowe wsparcie. Nawet najmniejsze wpłata przybliży mnie do upragnionego wyleczenia. Tylko z Waszą pomocą mam szansę wygrać swoją najważniejszą walkę – walkę o życie. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 37

K-
3 eko foto
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AC
Artem
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KS
Katarzyna Szewczyk-Haake
65 zł
 
Dane ukryte
ukryta
SS
Sylwia
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków