id: xryjv7

Remont remizy OSP RW w Pile

Remont remizy OSP RW w Pile

2 295 zł z 50 000 zł
4%
101 dni do końca
31 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne działa w Pile od ponad 20 lat. Od samego początku brakowało nam własnego miejsca. Nasza jednostka zajmuje biuro w strażnicy Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Niestety w związku z budową nowej strażnicy, musieliśmy szukać nowego miejsca. Od ponad dwóch lat prowadzimy remont budynku, który został nam wyznaczony. To były zakład mechaniki pojazdowej, całkowicie nieprzystosowany do ciężkiego sprzętu oraz rodzaju naszej aktywności. Dzięki wsparciu Gminy Piła i dotacjom otrzymanym do tej pory, wiele prac zostało już wykonanych. Niestety to wciąż za mało, żeby zakończyć remont.

Nasza działalność ma charakter całkowicie społeczny, za naszą pracę na rzecz bezpieczeństwa nie pobieramy żadnego wynagrodzenia. Staramy się być gotowi na każde wezwanie alarmowe, mimo że większość z nas pracuje zawodowo. Okres ostatnich dwóch lat jest dla nas wyjątkowo trudny. W chwili obecnej sprzęt potrzebny do akcji znajduje się w 3 różnych miejscach, co niestety ma ogromny wpływ na czas dojazdu do zdarzenia. Od dwóch lat nie mamy gdzie się szkolić i spotykać. Nie ma możliwości nawet umycia rąk po akcji, nie mówiąc już o załatwieniu potrzeb fizjologicznych.

Mimo tego nigdy nie odmawiamy niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Z nową strażnicą wiążemy ambitne plany. Mamy nadzieję na rozszerzenie działań ratowniczych, duży nacisk chcielibyśmy położyć na szkolenia dzieci i młodzieży z zakresu pierwszej pomocy oraz propagowanie wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Wyremontowana i oddana do użytku strażnica będzie służyć nie tylko nam, strażakom, ale i mieszkańcom Piły. Zależy nam by szybko i skutecznie nieść pomoc w przypadku zagrożenia!

Chcielibyśmy bardzo zachęcić wszystkich Państwa do wsparcia nas w spełnieniu naszego marzenia o własnej remizie. Każda podarowana złotówka ma dla nas ogromne znaczenie!

Prosimy - pomóżcie nam!

Z góry dziękujemy za każdą wpłatę lub udostępnienie!

Z wdzięcznością, w mieniu swoim oraz wszystkich strażaków ochotników OSP RW w Pile -

Monika Kwiatkowska-Świgoń

Wiceprezes OSP RW w Pile


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 31

SK
Szymon
250 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EK
Eligiusz Komarowski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
A
Anna
100 zł
MK
MKŚ
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MA
Marcin A.
100 zł
PO
Przemysław Olszyński
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Henryka Wieniawskiego 4, 64-920

Piła, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

741 494 zrzutki

i zebrali

525 475 790 zł

A ty na co dziś zbierasz?