id: xt5zx6

Na słońce dla Elżbietki :)

Na słońce dla Elżbietki :)

 
Krzysztof Kusz

Opis zrzutki

Razem z Elą co najmniej dwa razy byliśmy na końcu świata. Niestety dziś musimy zostać w domu. Ela choruje na raka kości, a w obecnym stanie lekarze sugerują nam żeby poszła do hospicjum. W związku z tym, że chcemy być ze sobą do końca świata, wynajmiemy stałą opiekę i będziemy kontynuować leczenie w domu.

Wielu z Was pyta jak może pomóc, założyliśmy więc zrzutkę na kwiatki, czekoladki, fizjoterapeutę i dietetyczkę, co ugotuje coś więcej niż żur :)

Byli tacy, co ukradli księżyc, a my ukradnijmy dla Eli słońce 2600.png:)

Komentarze 7

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez