id: xt5zx6
Na słońce dla Elżbietki :)
Na słońce dla Elżbietki :)
Opis zrzutki
Razem z Elą co najmniej dwa razy byliśmy na końcu świata. Niestety dziś musimy zostać w domu. Ela choruje na raka kości, a w obecnym stanie lekarze sugerują nam żeby poszła do hospicjum. W związku z tym, że chcemy być ze sobą do końca świata, wynajmiemy stałą opiekę i będziemy kontynuować leczenie w domu.
Wielu z Was pyta jak może pomóc, założyliśmy więc zrzutkę na kwiatki, czekoladki, fizjoterapeutę i dietetyczkę, co ugotuje coś więcej niż żur :)
Byli tacy, co ukradli księżyc, a my ukradnijmy dla Eli słońce
:)
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Słońca dla Was ☀️
Trzymajcie się!
🌹 dla Eli.
Trzymaj się Ela!
☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
LOVE