id: xt8g47

Razem pomóżmy Arturowi :)

Razem pomóżmy Arturowi :)

Nasi użytkownicy założyli 1 036 413 zrzutek i zebrali 1 105 175 344 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już po raz siódmy uczniowie Tam Tan Studio Tańca Jazzowego oraz Goście wystąpią dla Państwa na koncercie charytatywnym dla Artura Korczyńskiego. 💕


TAN dla Artura to zawsze wyjątkowe wydarzenie. 🌹 Mobilizujemy się w licznym gronie osób, którym zależy, by zrobić coś dobrego - zapewnić tak bardzo potrzebną pomoc. 🎁 Dla nas jest to również okazja do zaprezentowania postępów i przeniesienia Was - Widzów - na chwilę do świata tańca i muzyki. 🎼

Zapraszamy Was wsparcia inicjatywy oraz do obejrzenia efektów naszej pracy 5. marca w Sali teatralnej przy parafii św. Jadwigi w Krakowie 🤗 O dostępności biletów będziemy informować na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.


Wpłacając na konto zrzutki, stają się Państwo darczyńcami. Uzyskane środki finansowe są przeznaczone na leczenie i rehabilitację ciężko chorego Artura - syna zaprzyjaźnionej z Tam Tan Studio instruktor rytmiki, pani Anny.


Artur był pełnym życia chłopcem do dnia wypadku. W listopadzie 2001 roku jako dziewiętnastoletni już chłopak, spędzał popołudnie wraz ze znajomymi w mieszkaniu na siódmym piętrze. Postanowili wyjść na balkon na papierosa, kilku usiadło na barierce. Wszyscy byli w samych skarpetkach. Chwila nieuwagi wystarczyła, by Artur stracił równowagę i spadł.

Cudem przeżył, jednak jego obrażenia były rozległe. Po pewnym czasie zaczął powoli reagować na bodźce. Dziś Artur wraca do zdrowia, co potwierdzają lekarze specjaliści. Tylko dalsza intensywna rehabilitacja daje szansę na jego częściowe usamodzielnienie. Trudno przewidzieć, do jakiego stanu uda się doprowadzić mężczyznę, ale osiągnięte rezultaty dają coraz większą nadzieję i motywację do dalszej pracy. Wciąż jednak potrzebna jest rehabilitacja, wózek, stół pionizacyjny, łóżko i materac przeciwodleżynowy, leki oraz wiele innych rzeczy, które niestety są bardzo kosztowne. Dlatego też co roku wspieramy Artura poprzez koncert charytatywny, mamy nadzieję, że do nas dołączycie. :)


O wysokości wpłaty decydujecie Wy - będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

 

Więcej informacji o Arturze znajdziecie na profilu: 

https://www.facebook.com/artek.korczynski/?fref=ts

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

JR
Joanna Rudkowska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TP
Teresa Pociecha
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
KK
Klaudia Kulpa
1 000 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MA
Mariola
50 zł
 
Dane ukryte
60 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!