id: xtb4va

Defibrylator AED

Defibrylator AED

Nasi użytkownicy założyli 1 038 444 zrzutki i zebrali 1 110 243 411 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Rozwiewam wasze podejrzenia i spekulacje które były w komentarzach na różnych portalach. Informuje iż Nie jest to urządzenie dla mnie. Postanowiłem uzbierać na urządzenie AED by zwiększyć dostępność tych urządzeń, a że mieszkam w Redzie to chce by było zamontowane tu gdzie mieszkam. Aczkolwiek chciałbym by więcej osób myślało podobnie w swoich miastach. Wspólnie możemy więcej. 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witam wszystkich.

Jestem mieszkańcem nie dużego miasta Reda, choć szybko rozwijającego się, Co przekłada się na coraz większą ilość osób zamieszkujących jak i bezpieczeństwo. Staram się działać społecznie jak i angażować w OSP Reda.Od dłuższego czasu myślałem o zakupie Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (AED) Ogólnodostępnego na osiedle mieszczące się w moim mieście Reda. Lecz jak wiadomo na zakup takowego urządzenia potrzeba trochę pieniędzy których nie jestem wstanie wyłożyć sam. Uważam i jestem przekonany że gdyby dostępność urządzeń AED była zwiększona do kilkudziesięciu, a nie jak to się ma u nas w mieście kilku na prawie 30 tysięcy mieszkańców, zapewne polepszyło by to o ponad połowę efektywność niesionej pomocy osobom potrzebującym. Urządzenie to było by umieszczone na monitorowanym osiedlu w skrzynce dostępnej dla wszystkich mieszkańców Redy i nie tylko wpisane zostało by na mapę ogolno dostępnych urządzeń AED. Liczy się każda chwila więc każdy kto będzie potrzebował pomocy może go wziąć nie czekając na to żeby ktoś go wydał bo to wszystko trwa a czas jest najważniejszy.


Co to jest AED?

Defibrylator AED jest urządzeniem, które w bezpieczny dla ratownika i osoby poszkodowanej sposób prowadzi krok po kroku za pomocą poleceń głosowych i wizualnych przez przebieg akcji ratowniczej, podając impuls elektryczny. Został skonstruowany tak, by w odróżnieniu od defibrylatora szpitalnego służyć w warunkach zewnętrznych, w miejscach publicznych, takich jak instytucje, urzędy czy też ośrodki sportowe. Jego ideą jest więc łatwy i publiczny dostęp i prostota w obsłudze, tak by użyć go mógł każdy, nawet osoba nie przeszkolona medycznie.


Proszę o wpłaty na ten szczytny cel każda złotówka się liczy. Jestem dozgonnie wdzięczny wszystkim którzy są wstanie w tych czasach pomóc. A pomożemy nie tylko jednej osobie.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

AA
Alicja
20 zł
MK
Monika
ukryta
OP
dziurdzia
20 zł
BB
BARBARA BANASZKIEWICZ
100 zł
DL
Daniel Leike
ukryta
MJ
Maciej Jaworski
ukryta
UL
Ula
 
Dane ukryte
20 zł
SA
Marcin
20 zł
radzio
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków