id: xtbe7v

Realizacja marzeń o zawodzie makijażystki

Realizacja marzeń o zawodzie makijażystki

Nasi użytkownicy założyli 1 168 558 zrzutek i zebrali 1 216 878 991 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,

Nazywam się Jula i chciałabym zostać profesjonalną makijażystką. 


Mam 20 lat i niedawno wróciłam z Warszawy, gdzie odbyłam profesjonalny kurs makijażu od podstaw. Nabyłam tam cenną wiedzę, nauczyłam się różnych technik makijażu, miałam okazję pracować na modelkach oraz z produktami marek premium.


Skąd pomysł na zawód makijażystki? Od nastoletnich lat interesowałam się światem wizażu i makijażu. A od dziecka wykazywałam artystyczną duszę i kreatywne myślenie. Po wzorowo zdanej maturze podjęłam się studiów matematycznych, zdałam pierwszy semestr. Niestety chwilę później moje zdrowie nie pozwoliło mi na kontynuowanie nauki, więc stwierdziłam, że sięgnę po swoje marzenia i spróbuję swoich sił w makijażu.


Na szkolenie, wyjazd do Warszawy i pobyt tam oraz na część potrzebnych mi kosmetyków przeznaczyłam w sumie ponad 6. tysięcy złotych. Wciąż jednak nie posiadam nawet połowy potrzebnych mi rzeczy. Przy wyborze akcesoriów, czy kosmetyków do pielęgnacji i makijażu staram się wybierać produkty dobrej jakości. 


Zależy mi na dobrym i profesjonalnym podejściu do moich przyszłych klientów. Produkty muszą być trwałe, posiadać dobry skład, muszą być również łatwe do pracy z nimi. Dodatkowym utrudnieniem jest to, że w przeciwieństwie do kosmetyków, które kupujemy dla siebie, ode mnie, jako od makijażystki wymagane jest, abym posiadała w swoim kuferku(który swoją drogą również potrzebuję kupić) kosmetyki różnej gamy kolorów. Każda klientka ma inny odcień oraz typ skóry. Dla jednej będę potrzebować jasnego podkładu nawilżającego, dla innej zaś ciemniejszej podkładu zastygającego. To samo tyczy się korektorów, czy paletek cieni. Inną paletką wykonam mocny makijaż wieczorowy, a inną pomaluję pannę młodą. Oprócz tego są jeszcze produkty do konturowania na mokro, na sucho, różne rodzaje pudrów i wiele więcej.


Zwracam się zatem do Was, o pomoc w zrealizowaniu mojego marzenia i być może zbudowaniu nowej, lepszej przyszłości. Za każdą pomoc dziękuję🩷 Wszelkie zdjęcia to makijaże wykonane przeze mnie

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 12

 
Dane ukryte
50 zł
JE
Jessicaa
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
WG
WERONIKA GROMADA LUDZISKO 71A 88-160 JANIKOWO
0,01 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MR
Marcin Rosiński
300 zł
JE
Jessica
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
ZG
Zuzanna Greszeta
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków