id: xthfdf

Dwa motocykle żużlowe dla juniorów - Wilki Krosno

Dwa motocykle żużlowe dla juniorów - Wilki Krosno

Nasi użytkownicy założyli 915 941 zrzutek i zebrali 882 174 591 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze na zakup dwóch motocykli do żużlowej akademii Wilków Krosno. Z zebranych środków zostaną zakupione motory dla świeżo licencjonowanych juniorów krośnieńskiego klubu – niespełna 15-letniego Miłosza Grygolca i 17-letniego Patryka Natera. – Chodzi o zakup wysokiej klasy motocykli dzięki którym obaj nasi wychowankowie będą mogli skutecznie rywalizować w oficjalnych zawodach. Miłosz Grygolec rozwija się z treningu na trening. Bardzo szybko opanował płynną jazdę i bez problemów przebrnął przez egzamin w klasie 250 cc. W przyszłym miesiącu, dokładnie 20 września ukończy dopiero 15 lat. To może być nasz klasowy zawodnik na lata. Wiążemy z nim duże nadzieje na przyszłość, tym bardziej, że Miłosz Grygolec to krośnianin z krwi i kości. Mieszka niespełna 3 kilometry od stadionu – mówi prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak. – Identyczna sytuacja jest z Patrykiem Naterem. On wcześniej miał już licencję w klasie 250 cc, przed dwoma laty wygrał już nawet zawody w tej klasie na torze w Tarnowie, gdzie zaczynał uczyć się żużlowego rzemiosła. Przed obecnym sezonem związał się z naszym klubem i jeśli wszystko przebiegnie tak jak wspólnie planujemy to Patryk będzie przez lata bronił naszych barw. Teraz uzyskał licencję na 500 cc i teoretycznie mógłby już nawet wystąpić w meczu ligowym. To tylko kwestia czasu, a w zasadzie kwestia sprzętu – dodaje prezes krośnieńskiego klubu.

Niestety zarówno Miłosz Grygolec jak i Patryk Nater nie dysponują motorami na których mogliby skutecznie rywalizować w oficjalnych zawodach. Motocykle na których uzyskali licencje liczą już wiele lat i nadają się jedynie do szkolenia. Stąd pomysł uruchomienia zbiórki na portalu zrzutka.pl

- W tegorocznym budżecie naszego klubu nie ma już środków na zakup motocykli. Liczymy każdą złotówkę i wydatki przeznaczone są na pierwszy zespół by z dobrym skutkiem walczyć z rywalami w czekającej nas arcyciekawej fazie play-off. Kibice już nieraz pokazywali, że zależy im na rozwoju żużla w Krośnie. Bardzo prosimy o wsparcie i propagowanie zrzutki na motocykle dla naszych nowych młodych zawodników – podkreśla Grzegorz Leśniak dodając, że kosztorys zakupu motorów został szczegółowo opracowany. Nowy motor z dobrym silnikiem o pojemności 250 cc kosztuje 23 tysiące złotych. Trafi w ręce Miłosza Grygolca, który dzięki niemu będzie mógł przystępować do turniejów z udziałem swoich rówieśników. Nigdy w historii klub z Krosna nie miał jeszcze swojego reprezentacja w turniejach na motocyklach o pojemności 250 cc. W przyszłości zakupiony teraz wysokiej klasy motor będzie służył kolejnym 11-sto, 12-sto, 13-sto i 14-stolatkom z akademii Wilków.

Wierzymy, że zrzutka zakończy się powodzeniem i również kompletny – nowy motor wraz z silnikiem – zakupiony za 27 tysięcy złotych zyska do dyspozycji Patryk Nater. Prosimy wszystkich o wsparcie!

Lokalizacja

Krosno, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 127

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków