id: xthfdf

Dwa motocykle żużlowe dla juniorów - Wilki Krosno

Dwa motocykle żużlowe dla juniorów - Wilki Krosno

44 020 zł 
z 50 000 zł
88%
zakończona 30.09.2021r
125 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze na zakup dwóch motocykli do żużlowej akademii Wilków Krosno. Z zebranych środków zostaną zakupione motory dla świeżo licencjonowanych juniorów krośnieńskiego klubu – niespełna 15-letniego Miłosza Grygolca i 17-letniego Patryka Natera. – Chodzi o zakup wysokiej klasy motocykli dzięki którym obaj nasi wychowankowie będą mogli skutecznie rywalizować w oficjalnych zawodach. Miłosz Grygolec rozwija się z treningu na trening. Bardzo szybko opanował płynną jazdę i bez problemów przebrnął przez egzamin w klasie 250 cc. W przyszłym miesiącu, dokładnie 20 września ukończy dopiero 15 lat. To może być nasz klasowy zawodnik na lata. Wiążemy z nim duże nadzieje na przyszłość, tym bardziej, że Miłosz Grygolec to krośnianin z krwi i kości. Mieszka niespełna 3 kilometry od stadionu – mówi prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak. – Identyczna sytuacja jest z Patrykiem Naterem. On wcześniej miał już licencję w klasie 250 cc, przed dwoma laty wygrał już nawet zawody w tej klasie na torze w Tarnowie, gdzie zaczynał uczyć się żużlowego rzemiosła. Przed obecnym sezonem związał się z naszym klubem i jeśli wszystko przebiegnie tak jak wspólnie planujemy to Patryk będzie przez lata bronił naszych barw. Teraz uzyskał licencję na 500 cc i teoretycznie mógłby już nawet wystąpić w meczu ligowym. To tylko kwestia czasu, a w zasadzie kwestia sprzętu – dodaje prezes krośnieńskiego klubu.

Niestety zarówno Miłosz Grygolec jak i Patryk Nater nie dysponują motorami na których mogliby skutecznie rywalizować w oficjalnych zawodach. Motocykle na których uzyskali licencje liczą już wiele lat i nadają się jedynie do szkolenia. Stąd pomysł uruchomienia zbiórki na portalu zrzutka.pl

- W tegorocznym budżecie naszego klubu nie ma już środków na zakup motocykli. Liczymy każdą złotówkę i wydatki przeznaczone są na pierwszy zespół by z dobrym skutkiem walczyć z rywalami w czekającej nas arcyciekawej fazie play-off. Kibice już nieraz pokazywali, że zależy im na rozwoju żużla w Krośnie. Bardzo prosimy o wsparcie i propagowanie zrzutki na motocykle dla naszych nowych młodych zawodników – podkreśla Grzegorz Leśniak dodając, że kosztorys zakupu motorów został szczegółowo opracowany. Nowy motor z dobrym silnikiem o pojemności 250 cc kosztuje 23 tysiące złotych. Trafi w ręce Miłosza Grygolca, który dzięki niemu będzie mógł przystępować do turniejów z udziałem swoich rówieśników. Nigdy w historii klub z Krosna nie miał jeszcze swojego reprezentacja w turniejach na motocyklach o pojemności 250 cc. W przyszłości zakupiony teraz wysokiej klasy motor będzie służył kolejnym 11-sto, 12-sto, 13-sto i 14-stolatkom z akademii Wilków.

Wierzymy, że zrzutka zakończy się powodzeniem i również kompletny – nowy motor wraz z silnikiem – zakupiony za 27 tysięcy złotych zyska do dyspozycji Patryk Nater. Prosimy wszystkich o wsparcie!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 125

ŁS
Snd
20 zł
TG
Tomasz Gniady
244 zł
HB
Hubert
100 zł
ES
Ewelina Sadowska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ŁS
Snd
20 zł
 
Dane ukryte
2 zł
AS
ADAM SIUCIAK
ukryta
PM
Paweł Świerkowski
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

Legionów 1, 38-400

Krosno, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

755 259 zrzutek

i zebrali

547 217 370 zł

A ty na co dziś zbierasz?