id: xtjjya

Kłamcy pod sąd! Koniec ze szkalowaniem uczestników Marszu Niepodległości

Kłamcy pod sąd! Koniec ze szkalowaniem uczestników Marszu Niepodległości

Nasi użytkownicy założyli 1 167 466 zrzutek i zebrali 1 215 092 098 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości przygotowuje się do podjęcia działań prawnych, przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia i uczestników tegorocznej manifestacji.

Kłamcy pod sąd! Koniec ze szkalowaniem uczestników Marszu Niepodległości

Marsz Niepodległości po raz kolejny przeszedł ulicami Warszawy. Jak co roku okazał się narodowym zrywem, który połączył polskie serca w wielotysięcznej manifestacji patriotyzmu.

Niestety, sukces tej inicjatywy jest niewygodny dla wielu środowisk, gdyż nie wpisuje się w ich demoliberalny przekaz serwowany przez zawodowych propagandystów. W mediach wciąż pojawiają się kłamliwe stwierdzenia uderzające w dobre imię Polek i Polaków, którzy wspólnie, pod biało-czerwonymi sztandarami, manifestowali 11 listopada swoje przywiązanie do Ojczyzny. Marsz Niepodległości jest solą w oku tych, którzy szydzą z patriotów, wstydzą się własnego kraju i nie mają zahamowań, aby opluwać własny naród.

Czas powiedzieć stanowcze NIE dla tej kłamliwej retoryki!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości przygotowuje się do podjęcia działań prawnych, przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia, i uczestników tegorocznej manifestacji.

Potrzebujemy Waszego wsparcia!

Fundusze zebrane na ten cel zostaną przeznaczone na koszt obsługi prawnej. Nie możesz pozostać obojętny wobec kłamstw, które uderzają w serce naszych przekonań, są fundamentem naszego narodowego dziedzictwa. Każdy z nas jest odpowiedzialny za niepodległość Polski. Wspólnie tworzymy Marsz Niepodległości.

Ty również jesteś strażnikiem tej idei!

Szanowni Państwo,

Informujemy, że istnieje możliwość wsparcia tej inicjatywy Marszu Niepodległości za pomocą płatności poza portalem zrzutka.pl w formie elektronicznego lub tradycyjnego przelewu bankowego, bądź za pośrednictwem systemów PAYPAL oraz PAYU. Poniżej szczegółowe dane:

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” ul. Majdańska 1 lok.11 04-088 Warszawa nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe

Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

IBAN: PL34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

Wesprzyj PAYPAL

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 289

preloader

Komentarze 56

 
2500 znaków
 • RP
  Raf Praczuk

  Pod sąd bandytów!

 • Joanna Kozera

  Szanowni Państwo, zeby uniknąć podobnych sytuacji w kolejnych latach, proponuję dbać o to, aby w szeregach marszu nie było osób, które występują pod nacjonalistycznymi, rasistowskimi czy po prostu faszystowskimi hasłami. Bo, z całym szacunkiem, ale hasło "Dzielny Tata.pl" to nie to samo co "Europa będzie biała albo bezludna", czy wykrzykiwane hasła o "wypierdalaniu uchodźców". Pomijam fakt, ze Polacy równiez byli uchodźcami i to niedawno, bo za pamięci naszych dziadków, a nawet rodziców, ale takie hasła, choćby wypowiadane przez tylko garstkę uczestników, wpływają na odbiór całego wydarzenia i takiej reakcji opinii publicznej dziwić się nie mozna, bo to, co się odbyło było szokujące. Apeluję więc, jeśli chcą Państwo dbać o swój wizerunek, aby w pierwszej kolejności kontrolować składu marszu, bo to Państwo, jako organizatorzy, są za to odpowiedzialni. Pozdrawiam

 • AB
  Aleksander Białas

  W naszych czasach, nie musimy pozwolić naszym wrogów zdobądź przewagę nad nami. Wszyscy którzy są przeciw Polsce powiną zapłacić za zdrady i próbowania dokonać zniszczenie naszej ojczyzny tak samo jak marksisty zniszczyły zachód. Mamy być dumny z naszego

 • PJ
  Piotr Janicki

  Pod sąd

 • MS
  Maria Szafraniec

  Bardzo proszę walczcie o dobre imię naszej Ojczyzny. Ci, którzy obrażają Polskę upodlają nas Polaków.