id: xudeax

Transportowe Święta dla Dzieciaków ze Wschowy - Drogowi Mikołajowie vol.4

Transportowe Święta dla Dzieciaków ze Wschowy - Drogowi Mikołajowie vol.4

Aktualności 4

 • Witamy po raz kolejny!
  Zgodnie z tym co obiecaliśmy, dziś chcemy zaprezentować Wam kolejne pojazdy, które będą z nami (wraz z kierowcami oczywiście😉) podczas finału naszej akcji we Wschowie 19.12.2020 o godzinie 10:00!

  image


  image


  image

  Czytaj więcej
 • Witajcie!
  Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wspierają całą akcję - przede wszystkim podziękowania należą się ludziom o wielkim sercu, którzy dołożyli swoją cegiełkę wsparcia do zrzutki dla dzieciaków i zwierzaków ze schroniska. Dziękujemy także tym, którzy naszą zrzutkę nagłaśniają - portalom, oraz wszystkim udostępniającym.
  Postanowiliśmy, że zwiększymy nasz próg docelowy do 20 000 złotych aby zakupić jeszcze więcej potrzebnych rzeczy. Jesteśmy bardzo zaskoczeni tak pozytywnym odbiorem całej akcji. W zeszłym roku nie spodziewaliśmy się, że tak dużo uda nam się zrobić, ale dzięki Wam się udało. Ponieważ idziecie jak burza chcemy zrealizować jeszcze więcej i nie zwalniać tempa, stąd zwiększenie celu, który mamy nadzieję uda się w stu procentach zrealizować.
  Zachęcamy też wszystkich, którzy jeszcze do nas nie dołączyli aby to zrobić i wesprzeć dzieciaki z Domu Dziecka we Wschowie. 
  Przypominamy też o naszej grupie z licytacjami, która jest na Facebooku, gdzie można znaleźć sporo fajnych rzeczy. Na pewno znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie!
  Czytaj więcej
 • Zapraszamy do naszej grupy na Facebook'u z licytacjami dla dzieciaków ze Wschowy!

  LICYTACJE DROGOWYCH MIKOŁAJÓW
  Czytaj więcej
 • Witajcie!
  Mamy pierwszych MEGA sponsorów! 

  Do grona sponsorów naszej akcji dołączają firmy Comforteo oraz Meble Marzenie. O tym, co takiego wspaniałego zrobili dowiecie się w późniejszym czasie, nie zdradzimy wszystkiego od razu 😉.

  Poniżej możecie się zapoznać z działalnością obu firm, do czego bardzo serdecznie Was zachęcam.

  Bardzo serdecznie dziękujemy naszym pierwszym sponsorom!

  MEBLE MARZENIE - FACEBOOK

  COMFORTEO - FACEBOOK
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Siemanko, Drogowi Mikołajowie wjeżdżają po raz drugi ze świąteczną akcją! W zeszłym roku wszyscy pokazaliśmy, że mamy niesamowitą moc i potrafimy stworzyć coś wspaniałego - plac zabaw w Domu Dziecka w Brzegu powstał właśnie dzięki Wam! Dla małego przypomnienia: w zeszłym roku udało nam się zebrać 10235 zł dzięki 216 osobom - ogromne dzięki dla Was po raz kolejny! Dzięki Wam udało nam się postawić plac zabaw w Domu Dziecka, kupić 2 konsole PS4, cały wózek zakupowy słodyczy, a także przekazaliśmy pieniądze na rehabilitacje Piotrka.

nf9dad733f3678db.jpeg W tym roku chcemy pomóc dzieciakom z Domu Dziecka we Wschowie, rodzinnej miejscowości Artdrive'a ponieważ po naradach i główkowaniu uznaliśmy, że tam nasza pomoc przyda się najbardziej. Dzieciaki i personel potrzebują podstawowych rzeczy takich jak chemia gospodarcza, kosmetyki do higieny, a także PRALKI. Niestety problem jest nawet ze słodyczami dla dzieciaków, a nie ukrywajmy - każdy z nas je uwielbiał i większość uwielbia nadal. Potrzebne są także buty zimowe czy sportowe.

q9ce4c8a7186a62c.jpeg

Sami widzicie, że potrzeba niemalże rzeczy niezbędnych do życia, dlatego mamy nadzieję, że w tym roku uda się zebrać nam jeszcze więcej i jeszcze więcej dobrego zrobić dla dzieciaków!


Pomyśleliśmy, że w tym roku zrobimy też coś dla zwierzaków. Dlatego jeśli uzbiera się kwota odpowiednia na zaspokojenie potrzeb Domu Dziecka to część zebranych pieniążków przeznaczymy na karmy i akcesoria dla zwierzaków i zawieziemy je do Drużyny Bezdomniaków we Wschowie - ich profil podlinkuję na dole. Co sądzicie o tym pomyśle? Pamiętajcie że to Wy macie decydujący głos więc dajcie nam znać na profilu Artura lub w komentarzach zrzutki.


Podobnie jak w zeszłym roku pojedziemy z prezentami ciężarówkami, ale o tym kiedy będziemy Was informować poprzez Facebooka Artdrive'a bo jego będzie Wam najłatwiej znaleźć (jest sławny 🤭). Oczywiście zrobimy relację z całego wydarzenia, a Wy oczekujcie z niecierpliwością na życzenia świąteczne od Drogowych Mikołajów, to będzie już czwarty raz. Poniżej możecie zobaczyć dwa auta, które pojadą do Wschowy - coś zupełnie innego niż rok temu.

acd433d714115307.jpegr03b9fed360ab33c.jpegNa koniec dodam tylko, że Pani Ewa, dyrektor Domu Dziecka w Brzegu, powiedziała nam przy okazji finału naszej akcji, że dobrze że są ludzie którzy chcą pomagać, że dzięki takim ludziom jak Wy (bo to każdy z Was, który dołożył cegiełkę sprawił że zrobiliśmy tyle dobrego wspólnie) te dzieciaki widzą świat w lepszych barwach, bo wiedzą że są ludzie którym nie są obojętni i którzy chętnie im pomogą.


Każdy z nas powinien nad tymi słowami pomyśleć, na nas zrobiły na prawdę ogromne wrażenie i obaj pamiętamy je do dziś bardzo dobrze, a wniosek jest jeden - warto pomagać, zwłaszcza dzieciakom.

mbd983aab5d647d5.jpeg


Relacja z finału zeszłorocznej akcji w Brzegu

 Facebook Drużyny Bezdomniaków


Kontakt do nas: - Artdrive na Facebook, artdrive_ na Instagramie - Artur,

- lanskral na Instagramie - Marek

gdfc1e521ac6df99.jpeg

Wpłacający 226

KI
Katarzyna i Paweł Golińscy
2 000 zł
K
Kubicki
1 000 zł
B
Bogusław
800 zł
MK
Michal Knasiak
650 zł
DO
Damian Olszewski
605 zł
Piotr Łączny
550 zł
BR
Bartosz Rzemyk
500 zł
SW
Sławomir Wegnerowski
500 zł
Ł
Łukasz
460 zł
A
Andre Andrzej
440 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 589 zrzutek

i zebrali

403 901 231 zł

A ty na co dziś zbierasz?