id: xujn99

Pomorskie walczy z koronawirusem

Pomorskie walczy z koronawirusem

610 zł 
z 10 000
6%
zakończona
01.07.2020r
7
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 201 zrzutek i zebrali 874 098 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani,


Wiemy że tkwi w Was niesamowita siła i chęć niesienia pomocy osobom które tej pomocy udzielą Wam w każdej możliwej chwili. Walka z COVID-19 w wielu krajach jest nie równa. Brakuje środków ochrony, testów i personelu. Zgodnie z zapowiedziami Polska szykuje się na znaczny wzrost zachorowań. Wspólnie możemy sobie z tym poradzić, przede wszystkim pozostając w swoich domach i ograniczając tym samym transport wirusa.


Możemy także pomóc w inny sposób, dlatego uruchomiliśmy zbiórkę środków dla szpitali z województwa pomorskiego, które tak samo jak inne województwa będą musiały się zmierzyć z coraz większą ilością chorych pacjentów.


Na tę chwilę najbardziej potrzebne są:

  • maseczki
  • kombinezony
  • przyłbice
  • środki kontaktu w izolatkach


Środki te trafią bezpośrednio do potrzebujących szpitali, zespołów ratownictwa medyczne, strażaków czy policji z naszego województwa. Oni wszyscy potrzebują naszego wspólnego wsparcia by móc dla nas działać.


Każdy szpital publikuje codziennie informacje, jakich materiałów potrzebuje na chwilę obecną. Dzięki Wam wszystkim możemy pomóc naszym szpitalom w walce z COVID-19.


P.S. Jeśli możesz pomóc w inny sposób niż finansowy skontaktuj się z naszą fundacją.

P.S.2 Prosimy, udostępnij informację o tej zbiórce w swoich mediach społecznościowych.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków