id: xujn99

Pomorskie walczy z koronawirusem

Pomorskie walczy z koronawirusem

610 zł 
z 10 000 zł
6%
zakończona 01.07.2020r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Kochani,


Wiemy że tkwi w Was niesamowita siła i chęć niesienia pomocy osobom które tej pomocy udzielą Wam w każdej możliwej chwili. Walka z COVID-19 w wielu krajach jest nie równa. Brakuje środków ochrony, testów i personelu. Zgodnie z zapowiedziami Polska szykuje się na znaczny wzrost zachorowań. Wspólnie możemy sobie z tym poradzić, przede wszystkim pozostając w swoich domach i ograniczając tym samym transport wirusa.


Możemy także pomóc w inny sposób, dlatego uruchomiliśmy zbiórkę środków dla szpitali z województwa pomorskiego, które tak samo jak inne województwa będą musiały się zmierzyć z coraz większą ilością chorych pacjentów.


Na tę chwilę najbardziej potrzebne są:

  • maseczki
  • kombinezony
  • przyłbice
  • środki kontaktu w izolatkach


Środki te trafią bezpośrednio do potrzebujących szpitali, zespołów ratownictwa medyczne, strażaków czy policji z naszego województwa. Oni wszyscy potrzebują naszego wspólnego wsparcia by móc dla nas działać.


Każdy szpital publikuje codziennie informacje, jakich materiałów potrzebuje na chwilę obecną. Dzięki Wam wszystkim możemy pomóc naszym szpitalom w walce z COVID-19.


P.S. Jeśli możesz pomóc w inny sposób niż finansowy skontaktuj się z naszą fundacją.

P.S.2 Prosimy, udostępnij informację o tej zbiórce w swoich mediach społecznościowych.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 7

MG
Marek Gotartpwski
200 zł
WW
Dragomir Wojtyłko
200 zł
AG
Agnieszka
100 zł
AD
Aleksandra Dombrowska
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
SG
Sylwester Gliński
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 106 zrzutek

i zebrali

735 310 255 zł

A ty na co dziś zbierasz?