id: xun3fg

Wspólnie z Ziemkiem wygrajmy z nowotworem

Wspólnie z Ziemkiem wygrajmy z nowotworem

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
260 718 zł 
z 200 000
130%
121 dni
do końca
1686
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 959 522 zrzutki i zebrali 967 581 982 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Kochani! Najdrożsi! Jesteście wszyscy niesamowici! Dziękujemy Wam serdecznie za Wasze wielkie serca i hojność. Wiele osób pyta i martwi się o Ziemka, więc wyjaśnię kilka rzeczy. Na tą chwilę jesteśmy bez leczenia radio i onkologicznego. Zielona Góra zakończyła z nami współpracę - wyczerpali możliwości leczenia. Dostaliśmy skierowanie i kierujemy się do Gliwic. Natomiast jeżeli chodzi o NanoTherm musimy czekać. Specyfika tego guza nie pozwala operować, dopóki nie odrośnie :( oby nie odrósł. Czekanie pociąga za sobą wielkie ryzyko, np. przerzutów, ale jesteśmy po kilku telefonach ze szpitalem i nie ma innego wyjścia jak czekać. Dzięki Wam możemy w każdej chwili, jak tylko zajdzie potrzeba, pojechać na terapię. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i obiecuję informować Was na bieżąco. 


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zawsze obecny wśród potrzebujących, z wyciągniętą pomocną dłonią i życzliwym uśmiechem. Służący dobrą radą. Zaangażowany człowiek, którego wsparcie skutecznie docierało do wielu środowisk i osób.

g5IvZ1CYL7iUrhct.jpgZIEMOWIT PATEK – mąż Dalii, tata dorosłego Michała i maluchów Lilki i Mieszka którym pokazuje ścieżki codziennego życia. Jeden z twórców gubińskiego pływania i strzelectwa sportowego. Trener, pedagog pokazujący wychowankom piękno sportu, wpajający nieustannie zasady bezpieczeństwa nad wodą i reguł fair play, motywujący i wskazujący zawodnikom drogę do mistrzostwa sportowego. Niestrudzony wychowawca wielu pokoleń niepełnosprawnych pływaków Olimpiad Specjalnych, którzy przez trzy ostatnie dekady odnieśli znaczące sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych, czym skutecznie pokonali społeczne bariery.

V11UUXSrUwPZoju9.jpg

IENuEap8X7NN8DNb.jpg

IrpzBUHdEwqJuUoz.jpg

To także wieloletni honorowy krwiodawca, z zaangażowaniem promujący tę szlachetną akcję. Ponadto, jako Radny Rady Miejskiej w Gubinie, jest aktywnym członkiem samorządu, który z zaangażowaniem i troską działa na rzecz miasta i jego mieszkańców.

YtxTBDi6UcYg7tEZ.jpgW skrócie, Ziemek to wychowawca młodzieży, trener, nauczyciel, WOPR-owiec, społecznik, samorządowiec, krwiodawca, inicjator wielu ważnych przedsięwzięć - po prostu Człowiek Instytucja. 


W marcu ubiegłego roku u Ziemka niespodziewanie pojawiły się dolegliwości neurologiczne. Po serii badań zdiagnozowano u niego glejaka wielopostaciowego, czyli bardzo agresywny nowotwór mózgu. Operacja, intensywne leczenie – radioterapia i chemioterapia oraz rehabilitacja pozwoliły na powrót do wcześniejszego, normalnego życia.


Ostatnie dni to najgorsza możliwa wiadomość – choroba wróciła… Konieczna jest kolejna operacja i dalsze intensywne leczenie. Najnowszą innowacyjną metodą leczenia, a także dającą największe szansę na całkowite wyleczenie, jest Nano Therm właśnie na to i dalsze leczenie połączone z rehabilitacją zbieramy fundusze.


Nano Therm polega na wyścieleniu miejsca po usuniętym guzie specjalną pastą – nanożelem. Posiada ona w swojej strukturze opiłki metalu, które pod wpływem odpowiedniej częstotliwości pola magnetycznego powodują wzbudzanie temperatury. Koszt tej terapii to około 200.000 zł.

 

Włączmy się do walki z chorobą naszego Przyjaciela, który tak wiele zrobił i wciąż robi dla Gubina i jego mieszkańców. Postarajmy się zebrać potrzebną kwotę, żeby ratować życie Ziemka 

Rodzina i przyjaciele

Lokalizacja

Gubin, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1686

ŁB
L.Binek
ukryta
WB
Wojciech Bielawski
100 zł
WB
Bożena Bożenka
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
250 zł
JS
Jakub Skrzypczak
 
Dane ukryte
ukryta
EG
Eckziu Gubin
350 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MB
Marzena Bartosik
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze 65

 
2500 znaków