id: xunk5j

Dokończenie budowy zagrody dla kur w sierocińcu w Zimbabwe oraz wymiana stolarki okiennej

Dokończenie budowy zagrody dla kur w sierocińcu w Zimbabwe oraz wymiana stolarki okiennej

11 zł
z 10 000
0%
zakończona
31.10.2019r
2
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 619 zrzutek i zebrali 1 108 189 307 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jednym z celów opiekunów placówki opiekuńczo-wychowawczej w Zimbabwe jest realizowanie projektów zrównoważonego rozwoju, które pozwalają domom dziecka stawać się coraz bardziej samowystarczalnym.

Zarówno opiekunowie w tamtejszej placówce i ja bardzo pragniemy, by placówki opiekuńcze w tym kraju osiągnęły dobry poziom samowystarczalności oraz poprawę codziennego funkcjonowania życiowego.

Będzie to możliwe m.in. poprzez uprawy roślin, budowy kurnika w celu chowu zwierząt oraz wymianę stolarki okiennej na czym właśnie skupia się ta zbiórka.

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat", a uśmiech będzie tym bardziej widoczny, gdy uda się dokończyć realizacje tego szczytnego celu.

Osiągając Cel:

1) placówka będzie miała własne źródło pożywienia,

2) placówka da bezpieczne schronienie,

3) nastąpi rozwój umiejętności manualnych wśród podopiecznych domu dziecka, które mogą wykorzystać później- w dorosłym życiu- staną się bardziej niezależni i samowystarczalni, co ma duże znaczenie w kraju, w którym rynek pracy jest w niezbyt dobrym stanie,

4) opieka nad zwierzętami uczy odpowiedzialności oraz stanowi piękne hobby dla większości podopiecznych, daje również możliwość spędzania czasu wolnego w konstruktywny sposób.

.

Dokładając cegiełkę, pomagasz najbardziej potrzebującym, dajesz radość i napełniasz serca dzieci wiarą i nadzieją w lepszą, bardziej bezpieczną przyszłość.

Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie ❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!