id: xuux7r

Sędziowie dla szpitala

Sędziowie dla szpitala

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
43 124 zł
z 40 000
107%
zakończona
31.03.2020r
216
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 035 676 zrzutek i zebrali 1 103 439 420 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W związku z pandemią koronawirusa jako sędziowie powinniśmy wesprzeć tych, którzy pomagają innym. Każda pomoc, w tym finansowa, dla niedoinwestowanych szpitali będzie stanowić element walki z zagrożeniem. Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich " Iustitia" w Szczecinie postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy na zakup przez Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie Arkońska- Zdunowo niezbędnego sprzętu i materiałów w postaci respiratora transportowego, kombinezonów ochronnych, maseczek FFP 3 i N95, fartuchów flizelinowych oraz rękawic nitrylowych. Zgromadzone środki przekazane zostaną wymienionemu wyżej szpitalowi celem dokonania stosownych zakupów. Prosimy wszystkich sędziów o włączenie się do akcji.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 216

DZ
Serce z Myśliborza
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
BM
B. M. Strączyńscy
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
RB
Renata Bukowiecka - Kleczaj
BP
Beata Piórek
500 zł
RM
Ryszard Małachowski
500 zł
MW
Mariola Wojtkiewicz
500 zł
KM
Karina Marczak
GP
Greta Puchalska
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  ☺PAMIĘTACIE POLONEZA????☺ Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. ☺ Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi ♥♡DOBROCZYŃCO ♥♡ Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-) ♡ Budowa tego modelu to dla mnie i moich bliskich doskonała odskocznia od dołującego tematu nadchodzącej zagłady koronawirusem, przygnębienia, Pomóżcie mi więc, bo Potraficie ---------------- Macie Wielkie ♡Serca♡!

 • JF
  Janusz F

  trudno zrozumieć informacje 10% kosztów tranzakcji

  200 zł
 • Kamil Lewandowski

  ☺PAMIĘTACIE POLONEZA????☺ Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. ☺ Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi ♥♡DOBROCZYŃCO ♥♡ Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-) ♡ Temat Budowy tego Modelu to dla mnie i moich bliskich doskonała ucieczka od dołującego tematu nadchodzącej zagłady koronawirusem, przygnębienia, Pomóżcie mi więc, bo Potraficie ---------------- Macie Wielkie ♡Serca♡!