id: xuux7r

Sędziowie dla szpitala

Sędziowie dla szpitala

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
43 124 zł 
z 40 000 zł
107%
zakończona 31.03.2020r
216 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W związku z pandemią koronawirusa jako sędziowie powinniśmy wesprzeć tych, którzy pomagają innym. Każda pomoc, w tym finansowa, dla niedoinwestowanych szpitali będzie stanowić element walki z zagrożeniem. Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich " Iustitia" w Szczecinie postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy na zakup przez Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie Arkońska- Zdunowo niezbędnego sprzętu i materiałów w postaci respiratora transportowego, kombinezonów ochronnych, maseczek FFP 3 i N95, fartuchów flizelinowych oraz rękawic nitrylowych. Zgromadzone środki przekazane zostaną wymienionemu wyżej szpitalowi celem dokonania stosownych zakupów. Prosimy wszystkich sędziów o włączenie się do akcji.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 216

BM
B. M. Strączyńscy
1 000 zł
DZ
Serce z Myśliborza
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MW
Mariola Wojtkiewicz
500 zł
AL
Anna Lisiecka
500 zł
PS
Dżedż
500 zł
ID
Grażyna Prygiel Iwan
500 zł
RM
Ryszard Małachowski
500 zł
GR
Grażyna Robaczewska
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  ☺PAMIĘTACIE POLONEZA????☺ Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. ☺ Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi ♥♡DOBROCZYŃCO ♥♡ Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-) ♡ Budowa tego modelu to dla mnie i moich bliskich doskonała odskocznia od dołującego tematu nadchodzącej zagłady koronawirusem, przygnębienia, Pomóżcie mi więc, bo Potraficie ---------------- Macie Wielkie ♡Serca♡!

 • JF
  Janusz F

  trudno zrozumieć informacje 10% kosztów tranzakcji

  200 zł
 • Kamil Lewandowski

  ☺PAMIĘTACIE POLONEZA????☺ Zajrzyjcie do mnie na : https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Zbieram na BUDOWĘ DUŻEGO MODELU. ☺ Bardzo zależy mi na tym projekcie----jest obiecujący i robi wrażenie, a właśnie Ty Drogi ♥♡DOBROCZYŃCO ♥♡ Możesz wziąć w tym udział dokładając do tego swą "cegiełkę". WIELKIE DZIĘKI!!! :-) ♡ Temat Budowy tego Modelu to dla mnie i moich bliskich doskonała ucieczka od dołującego tematu nadchodzącej zagłady koronawirusem, przygnębienia, Pomóżcie mi więc, bo Potraficie ---------------- Macie Wielkie ♡Serca♡!

Nasi użytkownicy założyli

800 532 zrzutki

i zebrali

620 870 275 zł

A ty na co dziś zbierasz?