id: xveazv

Zbieramy tysiaka na Bezdomniaka

Zbieramy tysiaka na Bezdomniaka

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 411 zrzutek i zebrali 1 214 936 803 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wszystkie Zwierzoluby, historia Rudiego (bo tak teraz psiak ma na imię) jest krótka, kiedyś miał dom. Niestety w lipcu tego roku został potraktowany jak większość niechcianych zwierząt. Stał się problemem dla swojego "pana", który bez skrupułów wyrzucił go z samochodu jak niepotrzebny balast.

Psiak przez dwa tygodnie błąkał się po ulicach mojego rodzinnego miasta. Nie umiałam przejść obojętnie bo sama kocham zwierzęta. W swoim folwarku mam już psa, kota i królika. Pukałam do każdej fundacji i w każdej spotykałam się ze ścianą "niestety nie możemy pomóc", "wszystko zapełnione", "brak nawet pół miejsca w domach tymczasowych". Wakacje. Traciłam nadzieję że uda mi się znaleźć cokolwiek tym bardziej, że mieszkam ponad 100 km od rodzinnej miejscowości. Nie miałam pewności, że po tygodniu od mojej wizyty On nadal będzie w tym samym miejscu... Wtedy stał się cud, napisała do mnie wiadomość jedna z Pań, która pomaga w ratowaniu psów ze schroniska w Radysach. Pani Katarzyna Szymański pomogła mi znaleźć tani hotelik dla Rudiego. Wspólnie z mężem pojechaliśmy szukać psiny. Znaleźliśmy Go. Na stacji benzynowej, z kilkoma kleszczami i rankami na tułowiu. Przewieźliśmy do hoteliku, w którym cudownie zajęła się nim Pani Ewelina Madej, która również pomaga psiakom w potrzebie. Niestety wszystko co dobre... Problemem są jak zwykle koszty. Opłacenie hoteliku, wizyt u weterynarza, szczepień i na końcu kastracja psiaka aby miał normalne szanse na prawdziwą adopcję, sama po prostu nie dam rady. Dlatego mam wyłącznie jedno psie marzenie: wyciągnąć Rudiego z bezdomności a tylko dzięki Waszej pomocy, o którą bardzo proszę, może się to udać. Rudi aktualnie przebywa w hoteliku Kudłaty Cooky https://www.facebook.com/KudlatyCooky/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCLBgk3bu1AvnMMnRMpm_RolF9O9CvdbPuISkSPbhJh8c3j3e2-Lsns_qfqcZutCsccj7a_apaPsHR8 Informacje dotyczące psiaka/mnie można zweryfikować również na moim koncie na FB Sylwia Wiśniewska. P.S. Razem z Przyjaciółką szukamy Rudiemu również domu stałego więc może ktoś zechce przygarnąć tego pięknego Rudzielca? Oczywiście obowiązują procedury adopcyjne.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 14

AL
Aldona Lewandowska
100 zł
SS
Sebastian Siwiec
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Agnieszka Krukowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AR
Aneta Rozycka
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
MK
Małgorzata Kamińska
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Będziesz szczęśliwy kochany ❤️❤️❤️????

    100 zł