id: t329xs

XVI Koncert Poetycki

XVI Koncert Poetycki

Nasi użytkownicy założyli 912 459 zrzutek i zebrali 874 500 072 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • g47c694a0827feca.png

  Z przyjemnością ogłaszamy, że XVI Koncert Poetycki został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rudy Śląskiej, Michała Pierończyka. Z całego serca dziękujemy za wsparcie w organizacji i promocji koncertu charytatywnego i działalności naszego Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza.


  Cieszymy się, że nasze inicjatywy i społeczna pomoc mieszkańcom naszego miasta, są zauważalne również przez władze Rudy Śląskiej. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie realizować wspólną ideę pomocy bliźnim będącym w potrzebie.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Koncert Poetycki, który organizujemy co roku w okresie świątecznym, jest niezwykłym doświadczeniem spotkania z piękną muzyką i cudownymi ludźmi. Autorskie aranżacje piosenek m.in. Marka Grechuty, Grzegorza Turnaua, Anny Marii Jopek, Andrzeja Zauchy, SDM-u i wielu innych, wykona 40 wokalistów i instrumentalistów - profesjonalistów i amatorów - pasjonatów dźwięków i czynienia dobra.

Jak co roku gramy charytatywnie, aby zebrać środki na organizację zajęć rozwijających potencjał dzieci i młodzieży w świetlicy i klubach młodzieżowych.

Zapraszamy do udziału w koncercie również Ciebie - osobiście w Rudzie Śląskiej lub online podczas transmisji koncertu w dniiu 04.12.2022 o godz. 19:00. W ubiegłym roku w koncertach uczestniczyło ponad 2500 osób!

Ukoimy pięknem, zainspirujemy dobrem, przekażemy najlepszą energię!


Terminy Koncertów:

 • sobota 03.12.2022r. godz. 17:00 - REZERWUJ
 • niedziela 04.12.2022r. godz. 16.00 - REZERWUJ
 • niedziela 04.12.2022r. godz. 19.00 - REZERWUJ
 • TRANSMISJA ONLINE niedziela 04.12.2022r. godz. 19.00 - REZERWUJ

 

Miejsce XVI Koncertu Poetyckiego: Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej, ul. Piotra Niedurnego 69, 41-709 Ruda Śląska

 

Streaming online LIVE: niedziela 04.12.2022r. godz. 19.00 na Youtube i Facebook


Patroni XVI Koncertu Poetyckiego:

k07a6731248c53b1.pngl40783a6120ef6c4.png


CZYM ZAJMUJE SIĘ STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA?


„Nereusz” powstał w 1999 roku z inicjatywy młodzieży Oazowej i jej opiekuna – ks. Waldemara Pawlika w Rudzie Śląskiej – Halembie. Jest Stowarzyszeniem katolickim. Posiada osobowość prawną cywilną i kościelną, a od roku 2007 status Organizacji Pożytku Publicznego.

Stowarzyszenie powstało po to, by wspierać rozwój tych, którym szczególnie trudno, zarówno dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Aktualnie prowadzi zajęcia profilaktyczne dla dzieci w jednej świetlicy, trzy kluby młodzieżowe, trzy kluby seniora, organizuje wypoczynek letni i zimowy, podejmuje wiele inicjatyw na rzecz rodzin oraz mieszkańców dzielnic, w których działa (gry rodzinne, turnieje sportowe, rekolekcje). Wspiera również osoby skrajnie ubogie poprzez współpracę z Parafią św. Andrzeja Boboli w Rudzie Śląskiej. W swoim doświadczeniu Stowarzyszenie ma także prowadzenie poradnictwa obywatelskiego, klubiku rodzica, grup profilaktyczno – rozwojowych dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz organizację szkoleń i wyjazdów terapeutycznych dla rodzin.

Stworzyliśmy Centrum Rozwoju Rodziny, w którym rodzina przeżywająca trudności otrzymuje wsparcie specjalisty lub innej rodziny. To miejsce, gdzie dorośli wymieniają się swoimi radościami i doświadczeniami oraz spędzają czas ze swoim dzieckiem i innymi rodzinami.

Stowarzyszenie pragnie wspierać zgodnie z Ewangelią, wskazując, że Pan Bóg, bez względu na ludzkie historie i problemy kocha i pragnie szczęścia każdego.

Rozwój człowieka traktuje całościowo, troszcząc się o wszystkie jego sfery. Stara się odpowiedzieć nie tylko na podstawowe potrzeby osób, którym pomaga (poprzez organizowanie żywności, ubrań, podręczników, itp.), ale zapewnia im również przestrzeń wszechstronnego rozwoju, zachęcając do tworzenia dobra.

Inspiracją do przełamywania schematów w podejmowanych działaniach jest patron – św. Filip Neri.


Więcej informacji o nas znajdziesz na NEREUSZ.PL, gdzie serdecznie zapraszamy.

Lokalizacja

Ruda Śląska, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 2 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Cegiełki i podziękowania
Pakiet SILVER - Patron Koncertu

Zostajesz Patronem Silver XVI Koncertu Poetyckiego. Poza dobroczynnym charakterem darowizny na cele tegorocznego Koncertu, chcemy zaoferować Ci pakiet zawierają...

od 1000 zł

Kupione 2

Zakończona
Cegiełki i podziękowania
Pakiet GOLD - Patron Koncertu

Zostajesz Patronem Gold XVI Koncertu Poetyckiego. Poza dobroczynnym charakterem darowizny na cele tegorocznego Koncertu, chcemy zaoferować Ci pakiet zawierający...

od 4000 zł
Zakończona

Posty dla nagród / ofert 2

Posty do nagród / ofert z progu 4000 zł 1

Nowy Patron GOLD!

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę / ofertę lub jeśli już ją masz.

Posty do nagród / ofert z progu 1000 zł 1

Nowy Patron SILVER!

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę / ofertę lub jeśli już ją masz.

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 17

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!