id: xvjz9v

Remont łazienek w Szkole Podstawowej w Kłopoczynie

Remont łazienek w Szkole Podstawowej w Kłopoczynie

Nasi użytkownicy założyli 936 120 zrzutek i zebrali 926 257 788 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie! Jesteśmy niewielką, wiejską szkołą położoną w województwie łódzkim, w gminie Sadkowice. Najważniejsze co musicie o nas wiedzieć jest to, że kochamy naszą szkołę, która w tym roku obchodzi 110-lecie jest powstania. Słyniemy z dobrej opinii i wysokich wyników nauczania, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Naszym największym marzeniem jest, aby szkoła rozwijała się razem z nami, aby coraz wyższy poziom nauczania szedł w parze z udoskonalaniem warunków, w jakich edukujemy. Obecnie dużym kłopotem jest dla nas przestarzała, wymagająca generalnego remontu łazienka, z której korzysta prawie 100 uczniów i kilkunastu nauczycieli. Nie była ona odnawiana od wielu lat, co widać na załączonych zdjęciach. Pamięta ona jeszcze czasy rodziców dzieci, które obecnie uczą się w naszej szkole. Renowacja jest kosztowna, a budżet szkolny ograniczony. Staramy się wspólnymi siłami pozyskać fundusze wśród rodziców, nauczycieli, jednak kwota potrzeba do przeprowadzenia generalnych zmian, odświeżenia, jest zbyt duża. Konieczne są wymiana płytek, drzwi, umywalek, toalet, oświetlenia… i pewnie wiele więcej. 

Obecna sytuacja związana z COVID-19 bardzo krzyżuje nam plany. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą  o wsparcie naszej inicjatywy, mającej na celu poprawę jakości życia szkolnego naszych dzieci i uczniów. Chcielibyśmy, aby ten remont był wielkim prezentem dla nich po długo wyczekiwanym powrocie do szkoły. Nawet mała wpłata przybliży nas do osiągnięcia celu. Za okazane serce – DZIĘKUJEMY! Razem możemy wszystko.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

LJ
IronWay
1 000 zł
TJ
Tobiasz Jankowski
300 zł
AG
Aureliusz
50 zł
AM
50 zł
TT
Tomek Tylikowski
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MI
mmirom
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!