id: xvjz9v

Remont łazienek w Szkole Podstawowej w Kłopoczynie

Remont łazienek w Szkole Podstawowej w Kłopoczynie

1 801 zł 
z 100 000
1%
zakończona 30.09.2021r
19 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie! Jesteśmy niewielką, wiejską szkołą położoną w województwie łódzkim, w gminie Sadkowice. Najważniejsze co musicie o nas wiedzieć jest to, że kochamy naszą szkołę, która w tym roku obchodzi 110-lecie jest powstania. Słyniemy z dobrej opinii i wysokich wyników nauczania, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Naszym największym marzeniem jest, aby szkoła rozwijała się razem z nami, aby coraz wyższy poziom nauczania szedł w parze z udoskonalaniem warunków, w jakich edukujemy. Obecnie dużym kłopotem jest dla nas przestarzała, wymagająca generalnego remontu łazienka, z której korzysta prawie 100 uczniów i kilkunastu nauczycieli. Nie była ona odnawiana od wielu lat, co widać na załączonych zdjęciach. Pamięta ona jeszcze czasy rodziców dzieci, które obecnie uczą się w naszej szkole. Renowacja jest kosztowna, a budżet szkolny ograniczony. Staramy się wspólnymi siłami pozyskać fundusze wśród rodziców, nauczycieli, jednak kwota potrzeba do przeprowadzenia generalnych zmian, odświeżenia, jest zbyt duża. Konieczne są wymiana płytek, drzwi, umywalek, toalet, oświetlenia… i pewnie wiele więcej. 

Obecna sytuacja związana z COVID-19 bardzo krzyżuje nam plany. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą  o wsparcie naszej inicjatywy, mającej na celu poprawę jakości życia szkolnego naszych dzieci i uczniów. Chcielibyśmy, aby ten remont był wielkim prezentem dla nich po długo wyczekiwanym powrocie do szkoły. Nawet mała wpłata przybliży nas do osiągnięcia celu. Za okazane serce – DZIĘKUJEMY! Razem możemy wszystko.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

894 645 zrzutek

i zebrali

839 055 829 zł

A ty na co dziś zbierasz?