id: xvs29n

Pomogła dorosnąć swoim pociechom, teraz sama potrzebuje pomocy!

Pomogła dorosnąć swoim pociechom, teraz sama potrzebuje pomocy!

Nasi użytkownicy założyli 1 170 361 zrzutek i zebrali 1 219 674 916 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Bardzo prosimy o pomoc w spłacie zaległych faktur :(

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomogła dorosnąć swoim pociechom, teraz sama potrzebuje pomocy!


https://www.facebook.com/PuchatyPatrol


Zabrana wraz z potomstwem (i kilkudziesięcioma innymi zwierzętami z jednej interwencji!) przez pogotowie dla zwierząt, nawet w beznadziejnych warunkach zrobiła wszystko, żeby ocalić i wychować swoje dzieci (Tolę i Tima). Szybko okazało się, że dwa następne maleństwa czekały w brzuszku naszej Mamki.


Wielkie poświęcenie dzieciom, wpisane w jej charakter, można poznać już po imieniu jakim ją uhonorowaliśmy – Mama Teosiowa. Czemu akurat Mama Teosiowa? Bo przy całym tym szaleństwie zdołała jeszcze przyjąć pod swoje skrzydła cudze dziecko – Teosia (którego prawdziwa mama zmarła) i zaopiekowała się nim jak swoim. Potem przygarnęła jeszcze maleńką Figę po amputacji nóżki i do teraz nie odmówi pomocy żadnemu maluchowi, pomagając i nam. Czas żebyśmy my zrobili wszystko, żeby pomóc jej. I dlatego zwracamy się o Waszą pomoc!


Co dzieje się naszą Mamką? Cierpi na uogólniony przerost koron zębowych i zgryz o ustawieniu falowym. Zęby zdecydowanie gorzej wyglądały po lewej stronie, gdzie prawie wrastały w policzek. Początkowo wady były korygowane, ale szybko okazało się, że nie obejdzie się bez usunięcia jednego z zębów.


Tutaj niestety tragedia Mamy Teosiowej się nie skończyła. Nastąpiły komplikacje po operacji, a mianowicie ostre owrzodzenie rogówki. Obecnie dzielna Mamucha, dzięki bezwzlędnemu przestrzeganiu zaleceń lekarza, małymi kroczkami odzyskuje wyjściowy stan wzroku. Nadal jednak musimy pilnować systematycznego podawania długiej listy farmaceutyków zaleconych po zabiegu.


Sama ekstrakcja zęba jest kosztem 1500 zł (faktura nie została jeszcze zapłacona - odroczony termin płatności). Przed operacją zostały wykonane potrzebne badania m.in. RTG i krew. Natomiast po operacji czeka nas jeszcze dużo wizyt kontrolnych z badaniami w Gdańsku (300 km w jedną stronę) oraz cotygodniowe wizyty okulistyczne (pierwsza wizyta - 300 zł).


Bardzo prosimy o pomoc dla Mamy Teosiowej i trzymanie za nią kciuków! Na bieżąco będziemy informować o jej stanie zdrowia!


BRUzYc8QSSoYXmLu.jpgIwsFL86FqaJRkmv5.jpgvxY6pdOVr6WvGSVt.jpgPQagI7URjkkZpHHG.jpgyZKd3WAGyEVsFNbo.jpgsPtQlyqqPM6fcvg1.jpgupeX2o3IgMI5rtIz.jpguPqRTWKGIUAQf7f9.jpg628N4U9AI1XUnMKA.jpgwUCRodSdkUc9IFW8.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 45

AB
Alicja Borowska
50 zł
BK
Barbara Barlog
1 000 zł
E:
Mysza
50 zł
WE
Weronika
20 zł
MT
Magdalena Tarasiuk
50 zł
JO
Joan
10 zł
HB
Hubert Barłóg
100 zł
MK
Muc Ko
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ML
Magda Lyko
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • LS
  Barbara Omachel

  Dla mamy Teosiowej od Bobulka. Życzymy dużo zdrówka Omachelki z Libiąża 😊🥰😍

  100 zł