Jesteśmy w potrzebie. Wspomóż leczenie zwierząt!
Jesteśmy w potrzebie. Wspomóż leczenie zwierząt!
Opis zrzutki
Kochani 💔🐾
Przychodzimy do Was z ogromną prośbą o pomoc w opłaceniu faktury za leczenie naszych azylowych zwierzaków za kwiecień.
Łączna kwota to 2047 zł
– dla nas to bardzo dużo, ale dla nich to zdrowie, ulga w bólu i często jedyna szansa na dalsze życie.
W tym miesiącu wydarzyło się naprawdę wiele...
🐶 Pestka – nasza starsza sunia – przeszła badania laboratoryjne (106 zł). Jest przygotowywana do leczenia jamy ustnej i usunięcia chorych zębów. Bardzo cierpi z powodu stanu zapalnego i chcemy jak najszybciej jej ulżyć.
🐱 Luśka (kotka) – badania krwi (154 zł).
🐱 Profilaktyka kotów – odrobaczenie (48 zł).
🐶 „Bella” – leczenie kardiologiczne (echo serca + leki) – 250 zł.
😽Lusia (kotka)– antybiotykoterapia (95 zł).
🐱 Felix – nasz dzielny kotek z białaczką – leki (118 zł), które pomagają mu funkcjonować każdego dnia.
🐶 Profilaktyka całego azylu (psy) – odrobaczenie (387 zł).
🐱 30 kotów – profilaktyka w formie kropli (510 zł).
💔 Panterka – kotek, który niestety odszedł... Jego leczenie i utylizacja kosztowały 368 zł. Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy.
Każda z tych kwot to konkretna historia, konkretne cierpienie i konkretna pomoc, którą staramy się im zapewnić każdego dnia.
🙏 Jeśli możesz – dorzuć choć kilka złotych.
🙏 Jeśli nie – udostępnij ten post dalej.
Dla nas to faktura.
Dla nich – realna pomoc i szansa na życie bez bólu.
Dziękujemy z całego serca za każde wsparcie ❤️🐾