#zainwestujwmarzenia dzieci z sekcji biegów narciarskich LKS Klimczok Bystra ID: xx24jz

10 705 zł z 15 000 zł

71%

10 705 zł

z 15 000 zł

zakończona

10.05.2019r

88

wspierających
71%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zima dobiegła końca, ale dla biegacza narciarskiego sezon treningowy trwa przez cały rok. Mimo braku śniegu dzieciaki pilnie trenują, aby w sezonie zimowym 2019/2020 powtórzyć sukcesy z tego roku. Ich determinacja, ciężka praca i talent jednak nie wystarczą. Aby trenować potrzebują sprzętu, specjalistycznych smarów do nart, strojów. Duże koszty generują dojazdy na treningi i zawody. Wydatki pokrywa klub LKS Klimczok Bystra oraz rodzice dzieci, ale potrzeby przewyższają nasze możliwości. Z tego powodu zwracamy się do Was z prośbą o udzielenie wsparcia w realizacji marzeń dzieciaków trenujących w sekcji biegów narciarskich klubu LKS Klimczok Bystra. To inwestycja nie tylko w ich marzenia, ale również w Wasze, jako kibiców, piękne sportowe emocje w przyszłości. Wpłacając datek, przyczyniacie się również do tak potrzebnej promocji aktywności fizycznej najmłodszego pokolenia. Oddajmy głos dzieciom, a one najlepiej o sobie opowiedzą:

Słyszycie często, że dzieciaki są teraz leniwe, że najchętniej siedziałyby tylko przed komputerem lub smartfonem… ? My też to słyszymy :) Ale to zdanie nie opisuje nas w żaden sposób. My nie mamy czasu na leniuchowanie, bo oprócz szkoły sumiennie i ciężko trenujemy biegi narciarskie w klubie LKS Klimczok Bystra. W każdym tygodniu pokonujemy dziesiątki kilometrów – biegając na nartach, trenując na nartorolkach lub po prostu szlifując formę w biegu. Wkładamy w to mnóstwo wysiłku, ale nie narzekamy. Sport to nasza pasja i wiążemy z nim spore nadzieje na przyszłość. Naprawdę dajemy z siebie wszystko każdego dnia i nie marudzimy, że się nam nie chce.

Jeśli chcesz bliżej poznać nas i nasze marzenia, koniecznie obejrzyj dostępny tutaj film. Możesz również zajrzeć na nasz fanpage na FB.

Podobnie dużo dają z siebie nasze trenerki, które dbają o nasze przygotowanie, nasze dobre samopoczucie i nasz sprzęt. Są z nami każdego dnia, choć przecież mają także inne obowiązki. Nasi rodzice również dotrzymują nam kroku – dowożą nas na treningi na trasy biegowe na Kubalonce w Istebnej i na Magurkę Wilkowicką, choć pewnie woleliby w tym czasie odpocząć po pracy. Prawie każdy weekend spędzają z nami na zawodach, a nasze treningi są dla nich zawsze priorytetem.

I wiecie co? To wszystko działa :) Choć nasza grupa nie jest liczna, możemy się pochwalić naprawdę fantastycznymi sukcesami. Tylko w ostatnim sezonie zdobyliśmy m.in. tytuł drużynowego Mistrza Polski Młodziczek, 4 indywidualne medale Mistrzostw Polski, 12 indywidualnych medali w Pucharze Polski, 27 medali Śląsko-Beskidzkiej Ligi Grupy Azoty. Ale to nie dzieje się samo i nasz wysiłek, nawet największy, nie wystarczy do osiągania sukcesów sportowych. Każde z nas potrzebuje do dyspozycji kilku par nart, które na każdy trening i zawody muszą być odpowiednio posmarowane i przygotowane. Do biegania potrzebne są specjalne stroje, podobnie jak do treningów. To spore koszty, nie wszystkie jest w stanie pokryć nasz klub i nasi rodzice. Marzymy o osiąganiu wyników, z których wszyscy będziecie dumni. O tym, że któreś z nas zdobędzie kiedyś złoto olimpijskie, wystartuje w Pucharze Świata. Te marzenia jednak nie spełnią się same, dlatego prosimy Cię o wsparcie w ich realizacji. Przecież na pewno wiesz, jak uskrzydla to, że ktoś w Ciebie uwierzył :)

Tym, którzy zechcą wesprzeć naszą zbiórkę, już teraz serdecznie dziękujemy. Pozwoli nam ona na zakup sprzętu dla trenujących dzieci, zakup środków niezbędnych do jego konserwacji (m.in. odpowiednich smarów) oraz strojów sportowych dla dzieci. Wspierając zbiórkę, przyczyniacie się Państwo nie tylko do realizacji sportowych marzeń dzieci. Wspieracie również tak potrzebną wśród młodzieży aktywność fizyczną, zapewniającą im zdrowie oraz prawidłowy rozwój. Wasz datek to inwestycja nie tylko w polski sport, ale zdrowie kolejnego pokolenia. Dbajmy o to, aby dzieci mogły rozwijać swoje sportowe pasje. Oprócz datków prosimy również o udostępnianie zbiórki i opowiedzenie o niej znajomym.

Klub LKS Klimczok Bystra działa od 1922 roku i może pochwalić się wieloma wybitnymi wychowankami, zarówno wśród skoczków narciarskich, jak i biegaczy. Obecnie w sekcji biegów narciarskich trenuje 16 dzieci w wieku 8-16 lat. Trenerkami są Agnieszka Szymańczak-Fiołek i Beata Szymańczak - byłe świetne zawodniczki biegów narciarskich i biathlonu.

Wpłacający88

 
Dane ukryte
600 zł
 
Dane ukryte
600 zł
 
Dane ukryte
600 zł
ŁJ
Łukasz jakubiec
555 zł
MD
Michał Dobija
500 zł
W
Wojtek i Agnieszka Chlebek
400 zł
K
klimczokbystraoffice
400 zł
D
dawidjelesnianski
360 zł
 
Dane ukryte
350 zł
I
Irek
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

458 788 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?