Kryształ - krótkometrażowa prawie profesjonalna adaptacja pasty ID: xx2rud

Kryształ - krótkometrażowa prawie profesjonalna adaptacja pasty ID: xx2rud

300 zł z 1 200 zł

25%

300 zł

300 zł

z 1 200 zł

zakończona

zakończona

14.09.2017r

11

11

wspierających
25%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Jesteśmy już po pięciu dniach zdjęciowych, mamy sporo fotosów, ale nie mogę (albo nie umiem) ich tu dodać, więc będą pojawiały się na naszym fp :D https://www.facebook.com/pepefaofficial
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą ludzi, która kocha kino i nie ma na nie pieniędzy. I to jest nasz pomysł na siebie - chcemy robić filmy bez sprzętu za grube tysiące i pokazywać że da się to robić. Ale jest jedno ale xD Potrzebujemy funduszy na wynajem niektórych powierzchni do nagrywania, załatwienie jedzonka ekipie i załatwienie zaangażowanym zwrotu kosztów - przejazdy, dojazdy, paliwo, niepójście do pracy. No i najważniejsze - kupno używanych zmywarek! Mamy już gotowy scenariusz (napisane na podstawie pasty o soli do zmywarki), ekipę, aktorów, nasz amatorski sprzęt (pic rel niżej niedługo dodamy, to nasz flycam skręcony z rur), teraz potrzebujemy tylko waszego wsparcia, żeby udało się wszystkich zebrać w Warszawie na zaplanowane 7 dni zdjęciowych. Jeśli uda się zebrać kwotę ponad tą wymaganą, to zachomikujemy pieniądze na następny film albo kupimy coś fajnego, np. dobry rejestrator dźwięku. To chyba jedyna rzecz, na której robiąc film nie można oszczędzać Na zachętę że wiemy cokolwiek o robieniu filmów, niżej wklejam nasze poprzednie dzieło: https://www.youtube.com/watch?v=l6D8f1WMc-o Dzięki z góry za zaufanie, będziemy się jeszcze odzywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcemy zrobić film, którym będziemy mogli zaprezentować się w sieci

Wpłacający11

KK
Krzysztof Kurlej
100 zł
PI
Piotr Iskra
50 zł
KT
Karolina Twardokęs
50 zł
 
Cezary Janiak
34 zł
ŻŻ
Żuk Żukowski
25 zł
PW
Piotr Wrzeszcz
10 zł
MW
Michał Woźny
5 zł
KG
Katarzyna Gonciarczyk
5 zł
MD
Maciej Deperas
5 zł
 
Tomasz Kurlej
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

Próg dla osób, które znalazły piątaka na ulicy i jeszcze nie wymyśliły co z nim zrobić 

wybrano 4 razy

Wybieram

Wpłać 15 zł i więcej

Tobie nie uszczupli to znacząco portfela, a my mamy jeden bajerancki ciepły posiłek z kompocikiem dla ekipy i trochę ciasteczek dla poprawy efektywności pracy, dzięki!

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 25 zł i więcej

No nieźle, dziękujemy, umieścimy Twoje imię (albo nick, jak wolisz) w opisie filmu jako jednego ze zrzutkujących na nasz projekcik

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 30 zł i więcej

Tak jak wyżej, tylko dorzucimy jeszcze fotoski i filmik z planu

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Wowowow, szalejesz, w nagrodę za posiadanie takich dużych pieniędzy zostaniesz wymieniony w napisach końcowych i dodany do grupy, gdzie na bieżąco będziemy pisali o następnych projektach, postępach w pracach i wrzucali próbne wersje naszych prac (i chyba dostaniesz notatnik z okładką Vademecum Policjanta, ale jeszcze nie wiemy czy damy radę to załatwić D:)

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 70 zł i więcej

Zostaniesz zaproszony na pokaz przedpremierowy filmu (będzie w Warszawie jbc) No i ofc pozostałe nagrody też Cie obejmują, nie musisz płacić trzy razy jak chcesz być jednocześnie i na pokazie, na grupce i mieć dostęp do zdjęć z planu :')

Wybieram

Wpłać 99 zł i więcej

Lel, serio? Skoro aż tak szastasz pieniędzmi, to w nagrodę zostaniesz zaproszony na nasz plan filmowy, a dwie pierwsze osoby będą uczestniczyć przed kamerami w zatrzymaniu Anona! 

(pozostało 2 z 2)

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

To co wyżej, tylko bez bycia przed kamerą. Tak na wszelki wypadek jakby jakimś cudem się zgłosiło więcej osób na ten próg, bo nie chcemy zapchać bezsensownie sceny ludźmi (wymienne na pełną, wydrukowaną wersje scenariusza razem z podpisami wszystkich twórców, jeśli skończymy zdjęcia, a planujemy zrobić do 27 sierpnia, będziemy informować jbc xD)

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Specjalny próg dla jakiejś firemki, która chciałaby się zareklamować przez wspomożenie nas. Dajemy w zamian możliwość umieszczenia swojego loga w napisach końcowych (4 loga na planszy).  

(pozostało 4 z 4)

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

W nagrodę za ten próg umożliwiamy wypełnienie całej planszy swoim logiem, z dowolną treścią (byle cenzuralną). Możecie zareklamować markę, firmę, pozdrowić kogoś albo zareklamować swój kanał na YouTube (liczę po cichu że Lord Kruszwil się zgłosi ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

(pozostało 1 z 1)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

535 567 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?