id: xx3h2u

Zderzenie gatunków i Moto Granda Mysłowice

Zderzenie gatunków i Moto Granda Mysłowice

Nasi użytkownicy założyli 1 189 073 zrzutki i zebrali 1 252 622 010 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zapraszamy na XI edycję Zderzenia Gatunków i II edycję zlotu Moto Granda Mysłowice, które odbędą się w dniach 5 do 7 lipca 2024 2 Mysłowicach ul. Stadionowa 13 - Park Słupna.

Jeśli masz ochotę i chcesz wesprzeć Południe Kultury w organizacji tego wydarzenia, to sam wiesz co robić.

Jeśli chcesz być widoczny podczas wydarzenia jako Sponsor, Patron lub Partner imprezy, to napisz do nasz: [email protected].

Teraz trochę o samym Festiwalu:

Festiwal powstał z inicjatywy tyskiej grupy przyjaciół, których największym marzeniem było zderzenie wielu gatunków muzycznych na jednej scenie. Po raz pierwszy udało się to w 2013 roku. Wówczas to własnym nakładem finansowym zorganizowaliśmy 3 dni świetnej zabawy, w różnych klimatach muzycznych, a sama impreza przyciągnęła w każdy dzień około 400 osób. W 2014 roku postanowiliśmy kontynuować nasze dzieło i znowu zorganizować Festiwal, ale naszym celem było już pomóc małej Tyszance – Mai w zbieraniu na chodzik. Maja jest dzieckiem chorym na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Przy udziale ok. 2500 osób i zaproszeniu takich gwiazd jak Sztywny Pal Azji czy Baobab, a także zmianie formuły na 2 dni zderzenia i rodzinnej niedzieli, udało się nam nazbierać w przybliżeniu 10 tysięcy złotych. Było to dla nas ogromnym sukcesem i dzięki temu mamy jeszcze więcej energii do kontynuowania naszego dzieła. „Zderzenie Gatunków” to miejsce dla wszystkich! Każdy znajdzie coś dla siebie, od różnorodnych gatunków muzyki płynącej prosto ze sceny, po zabawy dla najmłodszych. Nie zapominamy oczywiście o potrzebujących. Podobnie jak w poprzednich latach wspieraliśmy Maję Florek i Stasia Feith „Wybudujmy ŚWIETLIKOWO” oraz podopiecznych Fundacji Bajtel Mysłowice Pomagają.

Mamy nadzieję, że podobnie jak w podczas poprzednich edycji Festiwalu gromadziły się na terenie imprezy tysiące osób – będzie i w tym roku. Serdecznie zapraszamy!

MOTO GRANDA - to zlot fanów motocykli.

Przygotowaliśmy na tą okoliczność pole namiotowe, sanitariaty, punkty gastronomiczne, konkursy i wiele koncertów w różnych klimatach. Całość organizujemy z klubem motocyklowym MGM Mysłowice.

Dla bardziej wygodnych polecamy nocleg w zaprzyjaźnionym Hotelu Trojak, który znajduje się tuż za płotem Parku Słupna.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 23

 
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
TI
Tomasz Iwanczok
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Mantra
10 zł
A,
Mantra
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BI
Bad Impression
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków