id: xxfn2d

Rehabilitacja Krzysztofa Naklickiego

Rehabilitacja Krzysztofa Naklickiego

Nasi użytkownicy założyli 1 167 267 zrzutek i zebrali 1 214 589 468 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Ogromnie dziękujemy za wszystkie wpłaty.

  Tata od 16 stycznia przebywa w ośrodkach rehabilitacyjnych. Śpiączka trwała 40 dni.

  Jego ciało jest sprawne - fizyczne konsekwencje wypadku i śpiączki to osłabienie mięśni i problemy ze wzrokiem czy z koordynacją, nad czym nieustannie pracuje podczas rehabilitacji.

  W wyniku uderzenia najbardziej ucierpiała głowa, niektóre obszary w mózgu naszego taty zostały uszkodzone lub zniszczone. Ma duże problemy z pamięcią, nie orientuje się w rzeczywistości przez co nie jest samodzielny. Wymaga stałej opieki. Rehabilitacja pomaga w regeneracji, jest to jednak bardzo powolny proces. Ważne jest, aby zachowana była ciągłość i intensywność terapii przez pierwszy rok. Tata spędzi więc jeszcze conajmniej 4 miesiące w ośrodkach, zanim na stałe wróci do domu.

  f5e329f9fcaefc76.jpegecd40ea35702abe3.jpegza015c89882a6405.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W listopadzie 2019 roku nasi rodzice ulegli wypadkowi samochodowemu. Straciliśmy mamę, tata od dnia wypadku przebywa w śpiączce w szpitalu. Nic nie wróci życia naszej kochanej mamy, tata ma jednak szanse na pełny powrót do sprawności. Do tego jednak będzie potrzebował specjalistycznej rehabilitacji, której koszty sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie… potrzebujemy pomocy.


Rodzice poświęcili swoje życie muzyce, nauczaniu i wychowywaniu. Wierzymy, że dotknęli swą pracą tysiące istnień i wpłynęli na rozwój ogromnej liczby młodych ludzi. Prosimy dziś o pomoc przyjaciół z całej Polski. Wszystkich, którzy znali i zetknęli się w jakikolwiek sposób z działalnością pedagogiczno-muzyczną naszych rodziców, ale też każdego, kto tylko może i zechce nam pomóc!


Nasz tata, Krzysztof Naklicki jest akordeonistą, pedagogiem tego instrumentu, kompozytorem, dyrygentem… Jego życie to muzyka. Jego działania znane są środowisku akordeonowemu w całej Polsce, powoli także poza jego granicami. Od ponad 25 lat uczy i wychowuje młodych adeptów tego instrumentu, komponuje, podróżuje, koncertuje, rozpowszechnia swoją twórczość. Wszystko to robi z ogromną pasją i miłością zarówno do wykonywania jak i do nauczania. Pragniemy, aby tata mógł wrócić do tego, co robił wcześniej i realizował swe pasje. Może to być niemożliwe, jeśli nie zacznie rehabilitacji od razu po przebudzeniu. 


NFZ może pokryć część kosztów, jednak nawet jeśli tak się stanie, w dalszym ciągu zabraknie nam do pokrycia pozostałej części tej ogromnej kwoty...


Prosimy, jeśli tylko możesz - pomóż! Nawet najmniejsza kwota ma znaczenie. 

Ponieśliśmy ogromną stratę, nie poddamy się jednak w walce o zdrowie naszego taty. 


Szczerze i z całego serca dziękujemy za każdą wpłatę i formę wsparcia

Mateusz, Mikołaj i Dorota 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1072

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków