id: xxg5zn

Wsparcie dla Huberta

Wsparcie dla Huberta

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
54 602 zł z 20 000 zł
273%
24 dni do końca
507 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

 • Kochani mały edit z mojej strony, chciałbym bardzo mocno wam podziękować za dotychczas okazane wsparcie. Wasza pomoc jest nieoceniona, ogromna i bardzo dla nas ważna. Daliście nam mega, mega siłę by wierzyć że wszystko będzie dobrze , bez was, było by znacznie trudniej. Nie mam słów które by wyraziły jak bardzo jestem z żoną wdzięczny wam za tak ogromne wsparcie. Otworzyliście dla nas serca, okazaliscie dobro, one wraca , pamiętajmy o tym. Jeżeli jesteście ciekawi co się dzieję u naszego dzielnego Wojownika, wszystkie informacje będę udostępniać na bieżąco na profilu Facebook.  


  Jeszcze raz ogromnie dziękujemy 🥰🥰🥰

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Hubert ma 8 lat, pochodzi z małej miejscowości Łęgoń koło Wschowy. Mieszka z rodzicami oraz młodszą siostrą Marysią i starszym bratem Filipem. w Jego życiu jest wiele zainteresowań, od gier komputerowych typowych dla chłopców w jego wieku, po niezapomniane wyjazdy z tatą na ryby. Huberta problemy zaczęły się od drobnych, ale przedłużających się infekcji trwających w okresie pandemii SARS-COV-2, w pewnym czasie przyszło i mu zmierzyć się z tym wirusem, po podaniu osocza ozdrowieńca z Oddziału Zakaźnego trafił na Oddział Onkologiczny Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu z podejrzeniem chłoniaka Hodgkina. 23 listopada 2020 przeprowadzono u niego zabieg pobrania węzła chłonnego do badań histopatologicznych i założenia portu naczyniowego. Po szeregu badań jakie Hubert przechodził diagnoza się potwierdziła chłoniak Hodgkina III stadium zaawansowania. Po wyrażeniu naszej zgody na udział Huberta w wieloośrodkowym badaniu Klinicznym EuroNet-PHL-C2, Hubert otrzymał pierwszy cykl chemioterapii OEPA. W dniu dzisiejszym nasz dzielny Wojownik jest po dwóch cyklach chemii i oczekuje na kolejne cztery. Dzielnie znosi tę walkę i twardo zmierza po zwycięstwo. Bywają dni że boli i jest ciężko, ale chęć powrotu do zdrowia oraz obecności mamy w szpitalu daje mu jeszcze więcej siły.

Pieniądze zebrane na zrzutce pozwolą nam pokryć wszelkiego rodzaju koszty takie jak dojazdy do szpitala, pobyt w nim, realizację recept a także rekonwalescencję po chemioterapii. Mama Huberta z powodu częstych pobytów w szpitalu z chłopcem, nie może wrócić do pracy. Dlatego aby odciążyć nas od dodatkowych zmartwień o byt dla siebie i swoich dzieci postanowiliśmy założyć tą zbiórkę.

Pomagając innym nigdy nie pomyśleliśmy, że i nam przyjdzie kiedyś prosić o taką pomoc.

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy. Dobro wraca

Z Serdecznymi Podziękowaniami Marcin, Natalia i Hubert Prałat

Wpłacający 507

 
Dane ukryte
10 zł
K
Karpio Świr
120 zł
HE
Helwig Elzbieta Krzysztof
680 zł
K
Karpio Świr
320 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
15 zł
ŁZ
Łukasz Zalewski
50 zł
M
Michal
70 zł
R
Ryszard Kurek wpłata za Pellet Stalomax (K. HRYNICKI)
100 zł
BH
Beata Hornicka
40 zł
HS
Honorata Słodyka
15 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 67

 
2500 znaków
 • MC
  Monika Chodorowska

  Licytacja dres

  100 zł
 • Aleksandra Nowicka

  Kochani. Proszę was z całego serca o wsparcie. Już kilka osób nam zaufało i pomogło. Nie potrzebujemy naprawdę dużo, a jest to dla nas możliwość na normalne życie.

 • Michał Finer

  Kochani. Bardzo Was proszę o wsparcie są mrozy A ja wraz z moim kotem nie mamy się gdzie podziać https://zrzut ka.pl/3cubz3

 • Jarosław Kłosowski

  Witamy tak bardzo już mam wstyd prosić was o pomoc . Ale nie mamy wyjścia aby ratować wzrok naszego 4 letniego synka my jako rodzice zrobimy wszystko co w naszej mocy aby nasz synek widział . Dlatego błagamy was pomóżcie mam . UDOSTEPNIJCIE was to nic nie kosztuje a naszemu synkowi każda najmniejsza wpłata ratuje wzrok 😥 Z góry dziękujemy i wierzymy że nam się uda z waszą pomocą ❤️zrzutka.pl natxz9

 • AS
  Agnieszka Staniec

  Ksiazka

  45 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

649 662 zrzutki

i zebrali

406 594 043 zł

A ty na co dziś zbierasz?