id: xxyetz

Obóz Przygodowy dla Klubów Młodzieżowych

Obóz Przygodowy dla Klubów Młodzieżowych

Nasi użytkownicy założyli 1 188 124 zrzutki i zebrali 1 250 554 257 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrób coś dobrego i ciesz się muzyką ;)


Wesprzyj finansowo wakacyjny wyjazd młodzieży na Obóz Przygodowy do Srebrnej Góry.

Wpłać darowiznę minimum 50 zł a otrzymasz płytę CD z XV Koncertu Poetyckiego, która może być doskonałym prezentem dla Ciebie samego lub Twoich bliskich.

gYgOkq9dHxrTT5BN.png

Najbardziej wyczekiwane wydarzenie w rocznej pracy Klubów Młodzieżowych. Podczas obozu przygodowego młodzi ludzie mają możliwość wyrwać się z codziennej rutyny i zanurzyć się w świat pełen przygód i nowych doświadczeń odpoczywając od “dobrobytu technologii”, nie zabierając ze sobą smartfonów, tabletów etcKlubowicze  wyjeżdżają by doświadczyć wspólnoty, przygody, przyjaźni, akceptacji.


Poza zajęciami wspinaczkowymi, zjazdami linowymi, spływami kajakowymi, nocnymi grami terenowymi,  młodzież siada przy ognisku, porusza najważniejsze tematy w swoim życiu, dzieli się troskami i radościami.

maqlS3CbEJvc9cAa.jpgXQ3vFr0qGQPkPaN1.jpgNiestety realia finansowe wielu Młodych na co dzień korzystających z zajęć Klubu nie pozwalają na pokrycie wyjazdu. Dlatego chcemy byś wraz z nami taką możliwość im stworzył!

rbLcn18yAYFEY0xg.jpgvY4qE91zjwmmmfPj.png

ddkX88h1OaNtL3gr.pngPłyta, którą chcemy Ci wręczyć to unikatowy zapis, który zawiera kompilację polskich piosenek w naszych autorskich aranżacjach wykonanych podczas corocznego koncertu w grudniu 2022 roku w Rudzie Śląskiej. Koncert zobaczyło na żywo ok. 1000 osób a za pośrednictwem Internetu prawie 2000 osób z całej Polski i z zagranicy.

mpe2OBpKpllEKl9w.png 

Chcemy się dzielić tą dobrą muzyką i jednocześnie pomagać innym.Zostawiając na zrzutce 50 złotych - zostaw także kontakt do siebie, byśmy mogli dogadać się w jaki sposób przekażemy Tobie Twoją płytę :)

Możesz to zrobić w "Wiadomości dla organizatora" przy wpłacaniu na zrzutkę lub pisząc mail na adres: [email protected]

MBzmgQs7SwZMrGDD.jpgPodaj dalej DOBRO i DOBRE DŹWIĘKI!


dMUc3U9g63Ci0VZb.png


Kluby Młodzieżowe prowadzone od 18 lat przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej to niezwykle dynamiczne miejsca, które odgrywają istotną rolę w życiu młodych ludzi w tej okolicy. Jest to społeczne centrum, które skupia się na promowaniu aktywności, edukacji, kultury i rozwoju młodzieży.

NaA7qy3ak0WHxBem.jpgJednym z głównych celów Klubu Młodzieżowego jest stworzenie przestrzeni, w której młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności oraz budować wartościowe relacje z rówieśnikami. Klub oferuje szeroką gamę zajęć i programów, które obejmują dziedziny takie jak sport, sztuka, muzyka, taniec, technologia, nauka i wiele innych.


W Klubach Młodzieżowych w Rudzie Śląskiej działa zespół profesjonalnych wychowawców, instruktorów i mentorów, którzy angażują się w pracę z młodzieżą i pomagają im odkrywać swoje talenty oraz rozwijać umiejętności. Organizowane są warsztaty, szkolenia, projekty społeczne i wyjazdy, które mają na celu poszerzanie horyzontów i rozwijanie kompetencji młodych ludzi.


Klub Młodzieżowy pełni również funkcję społeczną, profilaktyczną i integracyjną. Jest miejscem, w którym młodzi ludzie spotykają się, dzielą doświadczeniami, nawiązują przyjaźnie i wspólnie działają na rzecz swojej społeczności. Organizowane są różnorodne wydarzenia, imprezy kulturalne i społeczne, które przyczyniają się do budowania więzi społecznych i wzmacniania poczucia wspólnoty. To miejsce, w którym młodzi ludzie mają możliwość angażować się w działalność wolontariacką i społeczną. Poprzez udział w projektach społecznych, młodzież ma szansę aktywnie wpływać na swoje otoczenie i wnosić pozytywne zmiany w społeczności lokalnej.


Klub Młodzieżowy Nereusza w Rudzie Śląskiej jest niezwykle istotnym miejscem dla lokalnej społeczności młodych ludzi. Działa jako silne źródło inspiracji, wsparcia i możliwości rozwoju. Jego zaangażowana kadra i różnorodna oferta sprawiają, że Klub jest miejscem, które pozytywnie wpływa na życie młodzieży, pomaga im odkryć własny potencjał i stworzyć lepszą przyszłość dla siebie i dla swojego otoczenia. 


Więcej o Klubie Młodzieżowym >>

Strona internetowa Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza >>

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Elektronika i muzyka • Muzyka
Płyta "XV Koncert Poetycki"
Za Twoje wsparcie w wysokości 50 złotych chcemy Ci ofiarować płytę zarejestrowaną na XV Koncercie Poetyckim, który odbył się w grudniu 2021 roku. Nie ...
50 zł

Kupione 5 z 150

Zakończona

Wpłaty 26

JM
Jagoda M
100 zł
KA
Kamil
300 zł
DP
Dorota
50 zł
 
Dane ukryte
88 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
TS
Tomek Surmacz
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków