id: xy2ct7

Pomoc dla Pana Kazia po pożarze

Pomoc dla Pana Kazia po pożarze

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
153 692 zł 
z 9 000 zł
1707%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

 • Dzień dobry kochani, za kilka minut kończę zrzutkę dla Pana Kazia. To, co zrobiliscie dla tego człowieka jest tak niesamowite, że powinnam Wam dziękować codziennie do końca moich dni. Pamiętajcie, że na Waszą pomoc czekają także inni potrzebujący!

  Jeśli jesteście ciekawi co dalej z losami Kazika, to zaprszam do obejrzenia materiału video przygotowanego przez wspaniałą ekipę zrzutka.pl!


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

UWAGA Update! W związku z tak dużym zainteresowaniem, chęcią pomocy, masą pytań o Pana Kazia i jego potrzeby informuję: jeśli przekroczymy 9 000 zł, to poza zakupem balonów i pomocy w zakupie auta bierzemy się za załatwianie sprawy z jego lokum - idzie zima, nie ma opcji żeby chłop spał na działce.

Wierzę w Was Ludzie <3

Wielkie Podziękowania dla Asi Okuniewskiej i Roobensa za pomoc w akcji.


Poniedziałek 28 września 2020 r. nie był dobrym dniem dla Pana Kazia - znanego wrocławskiego baloniarza. Spłonął jego samochód wraz z całym dobytkiem - balonami, którymi od lat handluje w samym sercu miasta. Z płonącego auta udało się uratować tylko jeden karton baloników :(

Pan Kazio, to starszy człowiek po przejściach, który potrzebuje pomocy. Mieszka na działkach, a jego źródłem dochodu były te nieszczęsne balony. O całym zajściu można przeczytać w tym artykule

Nie chcemy dawać Panu Kaziowi "ryby" tylko "wędkę" :) Za zebrane pieniądze zostaną zakupione nowe balony (w hurtowni) oraz w niewielkim stopniu dorzucimy się do zakupu nowego środka transportu dla Pana Kazia - jemu naprawdę niewiele potrzeba. Ważne żeby jeździło i było bezpieczne.

Jeśli ktoś uzna, że wsparcie finansowe poprzez zrzutkę jest nieodpowiednie, to chętnie przyjmiemy balony (takie do napełniania helem:) i przekażemy Kaziowi.

Balony można dostarczyć do Cukierni Karpicko, ul. Rynek 51

Pan Kazio, to skromny człowiek i sam nie poprosi o pomoc. Pomóżmy mu wrócić!


Źródło zdjęć: własne oraz https://gazetawroclawska.pl/pozar-w-centrum-znany-wroclawski-sprzedawca-stracil-dorobek-zycia-zdjecia/ga/c1-15203314/zd/45660452

Autor: Jarosław Jakubczak

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 8816

preloader

Komentarze 130

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wspaniała inicjatywa! 😊

  ukryta
 • Beata Kopera

  Bardzo dziękuję organizatorom za okazaną pomoc, empatię i przyjazń okazaną Panu Kazikowi. Jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo się cieszę że są jeszcze ludzie potrafiący nieść bezinteresoną pomoc ludziom zagubionym, samotnym, wykluczonym. Jesteście Wielcy a Panu Kazikowi życzę wiele zdrowia i szczęścia i dziękuję za każdy uśmiech podarowany dziecku wraz z balonem :)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Głowa do gory! Jeszcze będzie dobrze :)

  ukryta
 • MR
  Monika Rzepecka

  Dobra robota, mam nadzieję, że Pan Kazimierz będzie miał już tylko pogodne dni. Pozdrawiam i wysyłam gorące buziaczki!

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dużo zdrowia i już tylko samych szczęśliwych chwil dla Pana Kazia 💜

  ukryta

Nasi użytkownicy założyli

878 433 zrzutki

i zebrali

807 428 939 zł

A ty na co dziś zbierasz?