Opis zrzutki

Zrzutka na rozwój mojego bloga, tworzenie kolejnych sesji zdjęciowych, zakup nowego sprzętu fotograficznego itd. Dziękuję za wsparcie, dzięki niemu moje strony są wolne od reklam.

English version - click

Moje strony nie zawierają banerów oraz natrętnych reklam - w przeciwności do innych podobnych blogów. Dzięki dodatkowemu wsparciu, będę mogła w pełni skupić się na mojej pasji i spełnić swoje marzenia: tworzyć dla Was regularnie jak najwyższej jakości treści, inwestować w rozwój oraz pokryć koszty związane z tym co robię. Wszystkie zdjęcia, filmy, teksty są tworzone przeze mnie oraz dostępne za darmo - i chociaż pochłania to każdą wolną chwilę, dzięki temu czuję się spójna z tym co robię, ponieważ wyrażam za ich pośrednictwem siebie :)

Pieniądze ze zrzutki zostaną przeznaczone na utrzymanie oraz rozwijanie moich stron, stworzenie nowych sesji zdjęciowych oraz filmów, zakup ubrań oraz dodatków do tworzenia nowych stylizacji, przygotowywanie nowych projektów, wynajęcie apartamentów do zdjęć itd. Dzięki Waszym wpłatom mój blog oraz instagram są dostępne dla wszystkich, a jednocześnie pozbawione reklam.

Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie!

Dziękuję!

Ariadna

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, napisz do mnie:

[email protected]

Wpłacający1084

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej

Instrukcja :)

1. Wybierz jedną z poniższych opcji lub wpisz własną kwotę. 2. Wybierz metodę płatności. 3. Wpisz imię i e-mail. 4. Strona poprosi cię o pokrycie opłaty transakcyjnej. Nie jest to obowiązkowe, możesz kliknąć "Nie, dziękuję".Gotowe :) Jeśli masz jakieś problemy, nie wahaj się ze mną skontaktować: [email protected]

wybrano 85 razy

Wybieram

Wpłać 55 zł i więcej

:)

:)

wybrano 285 razy

Wybieram

Wpłać 155 zł i więcej

 ⋆

wybrano 232 razy

Wybieram

Wpłać 255 zł i więcej

 ⋆ ⋆

⋆ ⋆

wybrano 145 razy

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

⋆ ⋆ ⋆

⋆ ⋆ ⋆

wybrano 188 razy

Wybieram

Wpłać 2000 zł i więcej

 ⋆ ⋆ ⋆ ⋆

⋆ ⋆ ⋆ ⋆

wybrano 12 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

383 820 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?