Wsparcie :) ID: xycptz

Wsparcie :) ID: xycptz

1671 dni

1671 dni

do końca

1605

1605

wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dzień dobry,

Witaj na mojej stronie - jest to zbiórka prywatna dla największych fanów mojej twórczości. Jak wiesz, uwielbiam prowadzić mojego bloga oraz instagrama, ale wiąże się to z ogromnymi kosztami. Nie zarabiam na reklamach, nie współpracuję z żadnymi firmami, ponieważ chcę tworzyć dla Was miejsce pozbawione sponsorowanych wpisów i bannerów, co jest rzadkie w tych czasach. Dzięki temu mogę skupić się na sztuce, dać od siebie to co najlepsze czyli piękne kobiece zdjęcia. Dlatego zrzutka to jedyna szansa na uzyskanie środków na realizacje kolejnych planów i marzeń. Zebrane środki zostaną przeznaczone na tworzenie kolejnych sesji zdjęciowych, zakup lepszego sprzętu fotograficznego, kupno nowych ubrań i dodatków, które potrzebuję na sesję, opłacenie wynajmu miejsc do sesji, biletów lotniczych itd. dzięki czemu mogę tworzyć coraz ciekawsze treści z różnych pięknych miejsc. Możesz także wybrać symbolicznie, na co chcesz przeznaczyć swoje wsparcie - bukiet kwiatów, nową bieliznę, buty itd.


Moje strony nie zawierają banerów oraz natrętnych reklam - w przeciwności do innych podobnych blogów. Dzięki dodatkowemu wsparciu, będę mogła w pełni skupić się na mojej pasji i spełnić swoje marzenia: tworzyć dla Was regularnie jak najwyższej jakości treści, inwestować w rozwój oraz pokryć koszty związane z tym co robię. Wszystkie zdjęcia, filmy, teksty są tworzone przeze mnie oraz dostępne za darmo - i chociaż pochłania to całe moje życie, dzięki temu czuję się spójna z tym co robię, ponieważ wyrażam za ich pośrednictwem siebie :)


Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie oraz wszystkie bezinteresowne wpłaty z całego świata. To niesamowite, jak wiele osób docenia to co robię. Dzięki Waszym darowiznom mogę wciąż tworzyć i być sobą.


xycptz-e08bb2cf.png


Dziękuję!

Wasza Ari


Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, napisz do mnie:

[email protected]

Wpłacający1605

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej

Instrukcja :)

1. Wybierz jedną z poniższych opcji lub wpisz własną kwotę. 2. Wybierz metodę płatności. 3. Wpisz imię i e-mail. 4. Strona poprosi cię o pokrycie opłaty transakcyjnej. Nie jest to obowiązkowe. Jeśli masz jakieś problemy, napisz: [email protected]

wybrano 168 razy

Wybieram

Wpłać 55 zł i więcej

:)

:)

Wpłata dla Ari na zakup nowych rajstop

wybrano 393 razy

Wybieram

Wpłać 155 zł i więcej

⋆

Wpłata dla Ari na romantyczną kolację :)

wybrano 342 razy

Wybieram

Wpłać 255 zł i więcej

⋆ ⋆

⋆ ⋆

Wpłata dla Ari na piękny bukiet róż i chwilę relaksu

wybrano 205 razy

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

⋆ ⋆ ⋆

⋆ ⋆ ⋆

Wpłata dla Ari na nowy zestaw bielizny i masaż

wybrano 292 razy

Wybieram

Wpłać 2000 zł i więcej

⋆ ⋆ ⋆ ⋆

⋆ ⋆ ⋆ ⋆

Wpłata dla VIPów...

wybrano 20 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

499 538 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?