Wpłacasz na

Zakończona 30.09.2019r ID: xycrb9

Ludzie cuDOWNi, miejsce niezwykłe i mały remoncik

Wybierz nagrodę
krok 1/4

Cegła mecenasa

50 zł i więcej

Własna cegła w ścianie naszego klubu, z namalowanym nazwiskiem wspierającego.

wybrano 7 razy

Lekcja gry na Handpanie

100 zł i więcej

Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tym wyjątkowym instrumencie. Trochę techniki, trochę rytmów i trochę melodii.
Zapewniamy instrument.

(pozostało 2 z 2)

Indywidualne warsztaty aktorskie

100 zł i więcej

Godzinne zajęcia pracy z głosem/ pracy nad tekstem/ otwarcia się na moce własne i  wszechświata prowadzone przez absolwentkę Akademii Teatralnej w Warszawie. 

wybrano 2 razy

Oprawa muzyczna chwil wyjątkowych

200 zł i więcej

Każda szczególna okazja potrzebuje szczególnej oprawy, dlatego czy to ślub, czy urodziny, romantyczna kolacja czy rozstanie podaruj sobie lub komuś odrobinę piękna w postaci słodkich dźwięków skrzypiec. Na terenie Warszawy.

(pozostało 1 z 1)

Lekcja szycia na maszynie

200 zł i więcej

Torby, zabawki, poduszki - podstawy szycia od wyboru tkaniny orzez krój po wykończenie. Zaoewniamy maszyne. 

(pozostało 3 z 3)

Lekcja gry/improwizacji na organach piszczałkowych

200 zł i więcej

Zawsze marzyłeś, żeby zasiąść przy klawiaturze najpotężniejszego instrumentu muzycznego? Ta nagroda jest dla Ciebie!

Tylko na terenie Warszawy. Prowadzący: Adam Tański

(pozostało 2 z 2)

Warsztaty muzyczne dla dzieci

250 zł i więcej

Zajęcia muzyczne dla grupy dzieci (max. 30 os.) zorganizowane w naszej nowej siedzibie. Tematyka do wyboru: "Fortepian - jak to działa?"/zajęcia umuzykalniające/wprowadzające w świat muzyki klasycznej lub wspólne muzykowanie na instrumentach. 

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Warsztaty organowe

250 zł i więcej

Warsztaty dla grupy max. 30 os. w dowolnym wieku. Niezwykłe spotkanie z fascynującym instrumentem, podczas którego będzie można poznać jego skomplikowaną konstrukcję, a nawet zajrzeć do jej wnętrza.

Tylko na terenie Warszawy. Prowadzący: Adam Tański

(pozostało 1 z 1)

Cygańska biba farbowanych lisów

1500 zł i więcej

Ty wymyślasz sobie imprezę, my przyjeżdżamy kapelą wesołą i gramy. Pod nóżkę , koncert na motywach najlepszych cygańskich imprez. Skrzypce, akordeon,  pianino, bębny. 
Opa ! Tylko na terenie Warszawy


(pozostało 1 z 1)

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Przelew tradycyjny

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

50 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.