Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Ludzie cuDOWNi, miejsce niezwykłe i mały remoncik

 
Krzysztof Guzewicz
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Cegła mecenasa

  Własna cegła w ścianie naszego klubu, z namalowanym nazwiskiem wspierającego.

  Cegła mecenasa
 • Lekcja gry na Handpanie

  Możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tym wyjątkowym instrumencie. Trochę techniki, trochę rytmów i trochę melodii.
  Zapewniamy instrument.

  Lekcja gry na Handpanie
 • Indywidualne warsztaty aktorskie

  Godzinne zajęcia pracy z głosem/ pracy nad tekstem/ otwarcia się na moce własne i  wszechświata prowadzone przez absolwentkę Akademii Teatralnej w Warszawie. 

  Indywidualne warsztaty aktorskie
 • Oprawa muzyczna chwil wyjątkowych

  Każda szczególna okazja potrzebuje szczególnej oprawy, dlatego czy to ślub, czy urodziny, romantyczna kolacja czy rozstanie podaruj sobie lub komuś odrobinę piękna w postaci słodkich dźwięków skrzypiec. Na terenie Warszawy.

  Oprawa muzyczna chwil wyjątkowych
 • Lekcja szycia na maszynie

  Torby, zabawki, poduszki - podstawy szycia od wyboru tkaniny orzez krój po wykończenie. Zaoewniamy maszyne. 

  Lekcja szycia na maszynie
 • Lekcja gry/improwizacji na organach piszczałkowych

  Zawsze marzyłeś, żeby zasiąść przy klawiaturze najpotężniejszego instrumentu muzycznego? Ta nagroda jest dla Ciebie!

  Tylko na terenie Warszawy. Prowadzący: Adam Tański

  Lekcja gry/improwizacji na organach piszczałkowych
 • Warsztaty muzyczne dla dzieci

  Zajęcia muzyczne dla grupy dzieci (max. 30 os.) zorganizowane w naszej nowej siedzibie. Tematyka do wyboru: "Fortepian - jak to działa?"/zajęcia umuzykalniające/wprowadzające w świat muzyki klasycznej lub wspólne muzykowanie na instrumentach. 

  Warsztaty muzyczne dla dzieci
 • Warsztaty organowe

  Warsztaty dla grupy max. 30 os. w dowolnym wieku. Niezwykłe spotkanie z fascynującym instrumentem, podczas którego będzie można poznać jego skomplikowaną konstrukcję, a nawet zajrzeć do jej wnętrza.

  Tylko na terenie Warszawy. Prowadzący: Adam Tański

  Warsztaty organowe
 • Cygańska biba farbowanych lisów

  Ty wymyślasz sobie imprezę, my przyjeżdżamy kapelą wesołą i gramy. Pod nóżkę , koncert na motywach najlepszych cygańskich imprez. Skrzypce, akordeon,  pianino, bębny. 
  Opa ! Tylko na terenie Warszawy


  Cygańska biba farbowanych lisów
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij