id: xzuz8t

Eviva - na lepsze życie

Eviva - na lepsze życie

Nasi użytkownicy założyli 1 188 128 zrzutek i zebrali 1 250 558 841 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Żeby móc dalej pomagać zwierzakom, my też potrzebujemy pomocy, każda złotówka przeznaczona na naszych podopiecznych to zabezpieczenie ich niepewnej przyszłości, to karma i ciepło na zimę.

Przedstawiamy eVivę:

content_dc01e0a7-f2d7-4936-9553-7f3df2d50e86.jpg

Trafiła do nas 20.07.2020 roku - dzień przed swoimi 4 urodzinami.

Dostaliśmy prośbę od hodowczyni z bardzo dobrej hodowli Some Place Else FCI ZKWP z apelem o pomoc. Sunia była sprzedana, do wydawałoby się dobrej rodziny. Bogaci i mili ludzie. Ogromny dom, 4 dzieci, a nagle po 4 latach znaleziono sunie na olx u jakiegoś faceta pod Kielcami.


Hodowczyni natychmiast zadzwoniła, ustaliła miejsce pobytu i dała nam namiary. Właścicielka oddała ją komuś rok temu, nie informując hodowli mimo wiążącej ją z hodowcą umowy. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie najprawdopodobniej.

To ile nas teraz czeka pracy oraz weterynarzy, boimy się nawet myśleć. Sunia ma typową rzadko spotykana agresje do zwierząt i to wcale nie jest lękowe zachowanie. Gdy usłyszała szczekające psy, chciała wyłamać drzwi klatki transportowej, a w zasadzie to zrobiła i chciała dostać się do psów w wiadomym celu.


Ostatnie szczepienia ma w książeczce z hodowli. Nie umiemy, nawet tego pojąć jak można było tak potraktować tak fantastyczne zwierzę. Współczujemy i psu i hodowcy, bo to naprawdę porządny człowiek i nigdy swoich psów nie zostawiłby bez pomocy.

Pierwsza właścicielka dała ciała po całości i mamy nadzieję, że poniesie konsekwencje braku wychowania szczenięcia i oddania go po 3 latach byle gdzie bez informacji do hodowli.

Sunia ma 4 lata, dopiero a tak ją zniszczono.

content_c5bda2d8-1843-4d3b-82f7-18dabcbcf977.jpg

Nie wykazuje agresji do ludzi. Jest zdrowa, energiczna i ma ogromne pokłady miłości w sobie.

Nikt równie mocno jak ona nie cieszy się na widok człowieka jej ekspresja i radość gdy Cię dopadnie nie do opisania. Kochamy ją i smuci nas bardzo, że nikt z Was jeszcze nie spytał o nią, by ją adoptować

content_de8dbd29-b70a-4f9d-8bb1-3def3e408253.jpg

content_88d88440-e62a-455a-bcec-2a6d06d3182b.jpg

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc, tylko dzięki takim ludziom jak Wy, możemy pomagać tym zwierzakom, które właśnie od człowieka doznały zwykle największych krzywd. Stale potrzebujemy karmy, przyborów weterynaryjnych, z każdym psiakiem musimy jeździć do weterynarza, każda podarowana złotówka oznacza dla nas spokojny sen, a dla nich kolejny dzień godnego życia, którego wcześniej nie doświadczyły.

Telefon do kontaktu: 515 517 477. Trzymajcie kciuki za eVive i za nas oraz finał tej sprawy.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!