Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Kojce dla psów ze schroniska "Psia Chata" w Chorzowie ID: y295av

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Długopis z logo Fundacji

  Dla pierwszych 100 osób, które wpłacą minimum 25 zł upominek w postaci: długopisu z logo Fundacji.

 • Smycz na klucze z logo Fundacji

  Dla pierwszych 100 osób, które wpłacą minimum 50zł upominek w postaci: smycz na klucze z logo Fundacji.

 • Kubek z logo Fundacji

  Dla pierwszych 100 osób, które wpłacą minimum 100zł upominek w postaci: kubek z logo Fundacji

 • Kalendarz na 2020 rok z logo Fundacji

  Dla pierwszych 100 osób, które wpłacą minimum 150zł upominek w postaci: kalendarz na 2020 rok z logo Fundacji.

 • Pakiet upominków z logo Fundacji

  Dla pierwszych 40 osób, które wpłacą minimum 250zł upominek w postaci: długopis, smycz na klucze, kubek oraz kalendarz na 2020 rok z logo Fundacji.

 • Pakiet upominków + baner na stronie Fundacji

  Dla pierwszych 10 osób, które wpłacą minimum 500zł, otrzymają baner reklamowy (lub imienne podziękowanie) na stronie WWW fundacji oraz pakiet upominków w postaci: długopis, smycz na klucze, kubek oraz kalendarz na 2020 rok z logo Fundacji.

 • Grawer imienny / logo Twojej firmy na tabliczce

  Dla pierwszych 10 osób, które wpłacą minimum 1000zł - grawer imienny lub logo Twojej firmy na tabliczce, która będzie wisiała na wybranym kojcu dla psów.


  Dodatkowo pakiet upominków w postaci: długopis, smycz na klucze, kubek oraz kalendarz na 2020 rok z logo Fundacji.

 • Logo Twojej firmy na wybranym kojcu dla psów

  Dla 4 pierwszych osób/firm, które wpłacą minimum 2500zł oferujemy logo Twojej firmy na wybranym kojcu dla psów.


  Dodatkowo pakiet upominków w postaci: długopis, smycz na klucze, kubek oraz kalendarz na 2020 rok z logo Fundacji.

 • Największy przyjaciel!

  Dla pierwszej osoby lub firmy, która wpłaci minimum 10000zł oferujemy imienną tabliczkę oraz logo firmy na każdym z kojców dla psów!


  Dodatkowo pakiet upominków w postaci: długopis, smycz na klucze, kubek oraz kalendarz na 2020 rok z logo Fundacji.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij