id: y2fxf9

Samochód na Wschód Ukrainy

Samochód na Wschód Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 188 737 zrzutek i zebrali 1 252 057 979 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy zagraniczni przyjaciele!


Minęły prawie 4 miesiące od rosyjskiej napaści na Ukrainę na pełną skalę. Każdego dnia na wszelkie sposoby walczymy o nasze istnienie, o prawo do takiej samej wolności i w imię tych samych wartości, które panują w Twoim kraju.

Prawie wszyscy Ukraińcy budzą się, myśląc o wojnie. Te myśli nie opuszczają nas w ciągu dnia i są z nami, gdy idziemy spać. Wojna wstrzymała codzienność każdego z nas, a wielu odbiera rzecz najcenniejszą - życie.


"Prezydent Ukrainy oznajmił, że sytuacja jest bardzo ciężka, codziennie tracimy 60-100 żołnierzy, a około 500 zostaje rannych. To dzięki ich ofierze utrzymujemy linię defensywy". Pomyśl - to dzieje się każdego dnia.

Wsparcie dają nam liczne kraje, od rządów po zwykłych ludzi. Wiem, że pomoc płynie także od Was. Dziękujemy! Wierzymy w zwycięstwo i robimy wszystko co w naszej mocy, by wróg się wycofał, abyśmy mogli odbudować zniszczone tereny i, co najważniejsze, by leczyć ofiary, przywrócić zdrowie rannym.


Dlatego zwracam się do Was o pomoc w zebraniu środków na samochód przeznaczony na wschód Ukrainy i pomoc najbardziej potrzebującym. Każdy dzień wojny to straty… Te najgorsze – w ludziach i te, równie trudne – w sprzęcie. By ratować życie, pomagać rannym i najbardziej potrzebującym na wschodzie kraju niezbędne są karetki, jednak, by przedzierać się bezdrożami, muszą to być samochody terenowe. Konkretny model SUVa kosztuje 3000 USD. Wiem, że to niemała suma, ale wierzę, że jeśli każdy się zaangażuje i jeszcze zaprosi swoich przyjaciół, razem uda się nam ten cel osiągnąć.


Po uzbieraniu potrzebnej kwoty będę informować o przebiegu dalszych działań - zakupie i przetransportowaniu samochodu do docelowego obszaru.


W przypadku nieosiągnięcia celu, zebrane fundusze zostaną przekazane na drobniejsze, ale równie potrzebne sprzęty, według aktualnych potrzeb na froncie: powerbanki, krótkofalówki, małe drony. Z wykorzystania zebranych pieniędzy na te pomniejsze cele przygotowany będzie krótki raport finansowy.


Będę też ogromnie wdzięczny za przesłanie informacji o zbiórce dalej - repost.

Dziękuję Wam! Wiem, że jesteśmy po tej samej stronie. Stronie Ukrainy! 🇵🇱 🇺🇦

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!