id: y3gayz

Pomagam artystom. Wydanie płyty CD

Pomagam artystom. Wydanie płyty CD

721 zł z 30 000 zł
2%
zakończona 24.04.2020r
17 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Szanowni darczyńcy

  Aby zachęcić Was do naszej akcji ogłaszamy bonusy dla wpłacających:

  1. Każda wpłata powyżej 100 zł. - płyta CD gratis
  2. Każda wpłata powyżej 200 zł - płyta CD + jedna płyta wybranego wykonawcy występującego na składance
  3. Każda wpłata powyżej 300 zł - płyta CD + jedna płyta wybranego wykonawcy występującego na składance plus 3 płyty z katalogu DAD Production/RDS Music
  4. Każda wpłata powyżej 500 zł - płyta CD + 2 płyty wybranego wykonawcy występującego na składance plus 4 płyty CD i Trzy DVD z katalogu DAD Production/RDS Music
  5. Każda wpłata powyżej 1000 zł - wszystko co w punkcie 4 + podwójne zaproszenia na 5 koncertów wykonawców z płyty lub organizowanych przez DAD Production ( oferta bezterminowa)
  6. Każda wpłata powyżej 2000 zł - wszystko co w punkcie 5 oraz pakiet reklamowy dla firmy - logo, reklama na płycie, wkładka reklamowa
  Czytaj więcej
 • to link do naszego fanpage na Facebook: https://www.facebook.com/Pomagam-Artystom-100852078237327/
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

POMAGAM ARTYSTOM !

POMÓŻMY SOBIE NAWZAJEM !        ARTYŚCI ARTYSTOM!        FANI ARTYSTOM !

 

Pandemia Koronawirusa w Polsce stała się faktem i dotknęła nas wszystkich.  Środowiska artystyczne, medyczne, edukacyjne, osoby prywatne, przedsiębiorstwa.

Środowisko artystyczne jest jednym z najbardziej dotkniętych. Z dnia na dzień straciliśmy jakąkolwiek możliwość zarobkowania. Dotyczy to zarówno muzyków, organizatorów imprez, firm eventowych, aktorów itp. Itd.  Wielu z nas nie posiadających innych źródeł utrzymania znalazło się w bardzo trudnej życiowo i zawodowo sytuacji. Wielu nie ma zapewnionych etatów, żadnych gwarancji pomocowych, oszczędności. To dopiero początek i nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć jak długo ten zły czas jeszcze będzie trwać.

Chcemy pomóc - poprzez stworzenie funduszu pomocy finansowej wypłacającego bezzwrotne zapomogi tym wszystkim artystom, którzy znajdą się za chwile bez środków do życia i codziennego funkcjonowania. Chcemy w expressowym tempie wydać składankę CD ( prawdopodobnie podwójną) z utworami polskich zespołów ( tych bardzo znanych i popularnych, jak i niszowych) z różnych gatunków muzycznych, aby każdy na niej znalazł coś dla siebie. 

Ta zbiórka ma na celu opłacenie wszystkich działań niezbędnych do jej wydania. Z pieniędzy zebranych tutaj opłacimy przygotowanie, zmasterowanie płyty. Pokryjemy koszty przygotowania graficznego i druku okładek ( digipack) oraz wytłoczenia pierwszej partii płyt. Już jutro ogłosimy specjalne atrakcje i prezenty dla wpłacających. Śledźcie nasze codzienne informacje! Zachęcamy do wpłat. Każdy grosz się liczy!  Płyta będzie dystrybuowana poprzez przesyłki pocztowe i kurierskie. Czym więcej CD sprzedamy, tym większej ilości osób pomożemy . Cena płyty : CD – 30 zł,  2CD – 35 zł  

Wiemy, że w obecnych czasach najwięcej muzyki słuchamy na Spotify , Tidal i innych platformach , ale miejmy w swojej kolekcji CD, dzięki któremu ludzie, którzy umilają nam życie, tworzą dla nas, będą mogli godniej przeżyć ten straszny zawodowo  i prywatnie czas. 

Prosimy: udostępniajcie, przesyłajcie wszystkim swoim znajomym, mówcie o tym. Wspomóżcie  polskich artystów. Oni na pewno w niedalekiej przyszłości odwdzięczą się Wam kolejnymi wspaniałymi dziełami, utworami, muzyką, koncertami, spektaklami. 

Do każdej płyty dołączony będzie imienny Certyfikat pomocy polskim artystom. Jeśli znajdą się osoby, które zakupią większą ilość płyt otrzymają specjalne bonusy w postaci darmowych biletów na przyszłe koncerty lub inne gadżety muzyczne. Są też możliwości sponsorskie, ale to w osobnym poście. Listę wykonawców, którzy znajdą się na płycie ogłosimy już niedługo. Zachęcamy do zakupów pre-paid, które będą wzbogacone o bonus. Info już wkrótce.

Cena płyty nie jest wysoka. Kupując ją pomożesz tym, którzy dostarczają Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Dzięki Tobie zapłacą za czynsz, prąd, wodę , nie będą głodni. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 17

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 855 zrzutek

i zebrali

528 876 724 zł

A ty na co dziś zbierasz?