id: y43dur

Rehablitacja dla dwudziestoletniego Tomka

Rehablitacja dla dwudziestoletniego Tomka

Nasi użytkownicy założyli 1 068 087 zrzutek i zebrali 1 164 703 644 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Kochani wiele osób pyta czy Tomek dalej potrzebuje pomocy czy dalej można wplacac. Tak Tomek dalej potrzebuje pomocy i dalej kontynuuje rehablitacje... Rehablitacja jest mu potrzebna w jak największej ilości ale musimy ją ograniczyć z powodu braku pieniędzy... Tomek walczy od czerwca, nie opada z sił, wierzy mocno że będzie jeszcze lepiej. Już jest bo przecież do niedawna jeździł na wózku nie mógł sam jeść, musiał być zależny od kogoś. Dziś potrzebuje pomocy już w mniejszym stopniu... Kochani wspierajcie Nas chociażby 1 złotowka. Dzieki Wam mamy wiarę i nadzieje ze będzie dobrze ze damy rade i będzie tylko lepiej ????
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mając 20 lat wydaje się człowiekowi, że jest niezniszczalny, że przed nim długie i szczęśliwe życie. Jeszcze nie tak dawno Tomek miał tyle marzeń i mógł czerpać z życia pełnymi garściami… Wszystko zmieniła chwila, ułamek sekundy, który pokazał, jak kruche jest życie. Teraz nie może wstać, sam iść do toalety, nie może nawet umyć zębów. To paradoks, że wszystko co umiemy, można stracić zaledwie w ciągu sekundy, a odzyskanie tego trwa latami… Wypadek zabrał Tomkowi zdrowie i samodzielność, a podarował ból, smutek i bezradność. Aby kiedykolwiek mógł odzyskać chociaż część życia sprzed wypadku, konieczna jest długa i żmudna rehabilitacja, ciężka i intensywna praca, systematyczne ćwiczenia i wola walki - tej na szczęście póki co nie brakuje. Niestety, taka rehabilitacja kosztuje po kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, ale nie jesteśmy w stanie unieść wszystkich kosztów leczenia... Dzisiaj prosimy o pomoc dla Tomka - dajmy mu szansę, bo tak niewiele potrzeba do szczęścia, a każda złotówka przybliża do powrotu do zdrowia.

Tomek od lipca rehablituje się dzień w dzień. Stawia pierwsze kroki robi duże postępy. Aby mógł dalej walczyć o swoją sprawność potrzebne są pieniądze na rehablitacje i dojazdy, których już powoli brakuje. Bardzo proszę w imieniu swoim Tomka oraz jego bliskich o pomoc i wsparcie chociażby symboliczną złotówka.

Dziękujemy ❤️

y43dur-9343e042.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 485

preloader

Komentarze 24

 
2500 znaków
 • Mateusz Pizoń

  Dzień dobry! Zapraszam do lidera rynku odszkodowawczego VOTUM S.A. Pomożemy uzyskać duże pieniądze, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu! Proszę o telefon pod nr 726 708 290.

 • SP
  Sylwia Przybylska

  Książka z licytacji

  35 zł
 • Kamil Lewandowski

  UWAGA! -------☛ TU CZEKA NA WAS ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 ☚---------------- DOKUMENTUJĘ SWOJA ZBIÓRKĘ PARAGONAMI, BO CHCĘ POKAZAĆ SWOJĄ UCZCIWOŚĆ WOBEC WAS!!!!!!!!! ☺☼----------- ☺Idzie dobrze☺, bo już mamy na koncie 580 złotych i już 10 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM ❤LUDZI DOBREJ WOLI❤!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. ☺Na szczęście☺ mam ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam za was kciuki. Jestem waszą rówieśniczką i liczę na to, że jeszcze będziecie żyli w szczęściu i w zdrowiu.

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Jesteście cudowna para, a Ty przykładem dla wielu kobiet!! Wszytsko będzie dobrze!!! Trzymam za was kciuki :)

  ukryta