Koronawirus: Cegiełka dla Klubokawiarni Hopsaska / Szkoły Baila Conmigo ID: y4ejge

Koronawirus: Cegiełka dla Klubokawiarni Hopsaska / Szkoły Baila Conmigo ID: y4ejge

6 891 zł

łącznie

6 891 zł

6 891 zł

łącznie

zakończona

zakończona

25.04.2020r

90

90

wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Kochani, Hopsaska staje w obliczu kryzysu o globalnym rozmiarze, większego niż wszystko, co znaliśmy do tej pory. Gastronomia, eventy, zajęcia dla dzieci i dorosłych to obszary niezwykle wrażliwe na takie sytuacje. Nie wiemy, ile to jeszcze potrwa, ale wiemy, że już znajdujemy się w kryzysie. Skala negatywnego wpływu pandemii koronawirusa jest niebywała – działalność Hopsaska w jednej chwili po prostu zatrzymała się, a my, jej pracownicy, wiemy, że konsekwencje będą druzgocące. Nawet jeżeli minie najgorsze, wszyscy będziemy musieli przyzwyczajać się do nowej rzeczywistości - nie od razu życie i praca będą wyglądały tak, jak sprzed pandemii.


Jak wszyscy wiecie, od lutego Hopsaskę przejęły dwie wspaniałe dziewczyny: #MartaKuśmirek i #JoannaHarczuk. Już dawno w naszej Klubokawiarni nie gościło tyle dobrej energii, radości, nowych pomysłów. Dziewczyny, chociaż są z nami krótko, stworzyły w Hop wspaniały klimat, zaczęły wprowadzać widoczne zmiany, poczyniły znaczne inwestycje finansowe, rozszerzyły działalność, a nam wszystkim bez wyjątku dały możliwość pracy, dalszej zawodowej stabilizacji i rozwoju, za co wszystkie jesteśmy im bardzo wdzięczne! Dziewczyny zaszczepiły w nas nową energię, zaraziły swoim entuzjazmem, stwarzając nam wszystkim klimat jednej wielkiej Hopsaskowej rodziny.

To wszystko wymagało od nich odwagi finansowej i wiary, że wszyscy razem stworzymy jeszcze wspanialsze miejsce dla naszych cudownych Gości: Dzieci i ich Opiekunów - dla Was wszystkich!


Zapewne obejmie nas „jakiś” szczątkowy pakiet pomocowy dla firm z naszej branży, zaproponowany przez rząd, ale musimy same coś zrobić, by iść dalej. Mamy do zapłacenia czynsz za marzec, zaraz za kwiecień, stałe opłaty, raty kredytów, utrzymanie dalszych etatów… Czas ograniczonej, niestety do zera działalności, wykorzystamy na dostosowanie naszej Klubokawiarni do nowych oczekiwań, głównie w zakresie dbałości o wspólne bezpieczeństwo w obliczu nowych zagrożeń. Zdajemy sobie sprawę, że ta sytuacja kryzysowa może przełożyć się w nieodległej perspektywie (już po otwarciu Klubu) na znaczny spadek ruchu, mniejszą ilość organizowanych urodzin czy zmniejszenie frekwencji na zajęciach, chociaż mocno wierzymy, że normalne życie szybko wróci do normy.


Teraz nadszedł czas na nasz ruch - wszystkich dziewczyn pracujących w Hopsaska: Iwonki, Weroniki, Gosi, Arii, Dorotki, Agnieszki (Hop Przedszkole), Wioli i mnie (pozwalam sobie napisać w imieniu każdej z nich, ponieważ jestem przekonana, że każda myśli dokładnie tak samo jak ja)! Chcemy pomóc naszym najfajniejszym na świecie „Kapitankom” poprowadzić ten statek dalej i wyprowadzić go znowu na spokojne wody!


Jedyne, co możemy Wam - Klientom obecnie zaproponować jako Hopsaska, to zajęcia online: taneczne oraz sportowe. I tu właśnie chciałybyśmy Was poprosić o symboliczne cegiełki, które będą wyrazem docenienia pracy dziewczyn w tym okresie - tylko tak możemy wesprzeć chociaż trochę nasze Szefowe. Mamy nadzieję, że zajęcia się Wam podobają i uczestniczycie w nich regularnie :)


W zamian za Wasze wsparcie, za Wasze cegiełki, kiedy minie już najgorsze, chciałybyśmy specjalnie dla Was zorganizować koncert w ramach podziękowań! Nie znamy jeszcze jego terminu, nie znamy szczegółów organizacyjnych, ale wszystko ustalimy, jak tylko wrócimy do pracy. Na tę chwilę wiemy tylko tyle, że każda, nawet symboliczna cegiełka, zrekompensuje chociaż w części brak jakichkolwiek regularnych przychodów. Hopsaska Was potrzebuje!!!


Mamy nadzieję, że wszystkie będziemy mogły wrócić do pracy w tym samym składzie, zdrowe, szczęśliwe, pełne energii i uśmiechu!


Tęsknimy za starymi czasami… tęsknimy za Martą, za Joasią, tęsknimy wzajemnie za sobą i za Wami :)

Trzymajcie się, Kochani, zdrowo i myślcie o nas ciepło! Dziękuję Wam w imieniu całego naszego zespołu za Wasze wsparcie i dobre myśli :)


Jeżeli macie ochotę, to napiszcie coś do nas w komentarzu pod utworzoną zrzutką :)

Ustawiam ją na profilu Marty, tak, aby potem zebrane pieniądze trafiły prosto na konto Hopsaska.

Ps. Chyba mnie nie zamordują za tę akcję ;))))


Pozdrawiam gorąco, ściskam i wysyłam Wam wszystkim buziaki

Agnieszka Wieczorek 1f642.png


Wpłacający90

D
Dorota
1 000 zł
 
Dane ukryte
200 zł
M
Malgosia Reinholz
200 zł
MK
Michał Kuliński
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AG
Aleksandra Gruszczyńska
200 zł
AG
Aleksandra Gruszczyńska
150 zł
KJ
Katarzyna Jakubowska
100 zł
JK
Jola Kozłowska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 605 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?