id: y5cyb2

Nierefundowany lek dla Beaty

Nierefundowany lek dla Beaty

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
40 361 zł
z 120 000
33%
69 dni
do końca
355
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat
Aktywne skarbonki na zrzutce: 1
Dodaj skarbonkę do zrzutki

Nasi użytkownicy założyli 1 065 773 zrzutki i zebrali 1 160 175 055 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pamiętam to jak dziś, życzenia noworoczne 31 grudnia 2022 roku. I ta wiadomość: "znalazłam guza..." Co??!! (niedowierzanie) Otwierała karton z mlekiem i ześliznęła Jej się ręka na pierś. Ale jak to?? Niestety... Nowy Rok - nowe wyzwanie.


Pierwsze kroki w leczeniu - ginekolog. Porażka. Żadnej konkretnej pomocy, przeciąganie w czasie.

Uderzamy do Zielonej Góry na onkologię. Tam reakcja jest - w ciągu tygodnia pierwsza wizyta. Walentynki - biopsja. Miesiąc później diagnoza - dwa guzy - nowotwór złośliwy sutka, rak przewodowy naciekający. Jak to możliwe?? 


Beata ma 32 lata!! 7-letniego syna!! 


Ona się nie poddaje !! Za każdym razem rozmawiając z Nią o chorobie, mam wrażenie jakbyśmy gadały o anginie. "Jest, wyleczymy, będzie ok". Takie wrażenie robiła. Silna jak cholera!! Tylko podziwiać nastawienie!! 


Kwiecień 2023 - mastektomia lewej piersi, biopsja węzłów chłonnych i tymczasowa rekonstrukcja z ekslanderem. Kolejny miesiąc oczekiwania na wyniki. Przerzut raka na 2/3 węzłów chłonnych. Przed Beatą kolejna operacja już w czerwcu, a zaraz po niej chemioterapia.


18 stycznia 2024r. - Beata przyjęła 4 czerwone chemie i 16 białych. Od 29 stycznia zaczęła 5-tygodniową radioterapię, ale widzę po niej, że ma w sobie niepokój. Motywacja słabnie. NIE, NIE !! NIE ZGADZAM SIĘ !! DZIEWCZYNO !! Jesteś wzorem dla wszystkich młodych dziewczyn zmagających się z nowotworem, dla wszystkich matek walczących o siebie dla swoich dzieci, DLA MNIE !!! Zawsze myślałam, że ja jestem silna, ale TY ?! tak, to TY jesteś najsilniejszą kobietą jaką znam!!


Okazuje się, że pojawia się strach, wątpliwości. Po radioterapii kolej na hormonoterapię, ktorą trzeba wspomóc nierefundowanym lekiem Abemacyklib. Niestety finansowo nie jesteśmy w stanie sami tego dźwignąć. Lek ma być przyjmowany przez dwa lata. Wstępnie koszt to 120.000,00 zł.


Mówię :"kochana, założymy zrzutkę", w odpowiedzi usłyszałam: "A kto na mnie wpłaci, ludzie wpłacają na małe dzieci..."

NIE, NIE i jeszcze raz NIE !! Nie pozwalam na takie nastawienie i wierzę, że z WAMI - LUDŹMI O WIELKIM SERCU jesteśmy w stanie uzbierać te pieniądze, żeby wróciła motywacja i wiara !! 


BEATA DLA CIEBIE I DLA TWOJEGO SYNA - BO TO ON CIEBIE POTRZEBUJE NAJBARDZIEJ 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 355

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków