id: y5nrv7

nowotwór złośliwy żołądka

nowotwór złośliwy żołądka

Nasi użytkownicy założyli 1 188 754 zrzutki i zebrali 1 252 090 083 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam nazywam się Janusz Białka,kończę za chwilę  62 lata. Myślałem że nic złego mnie nie spotka, niestety życie pokazało że muszę walczyć o siebie i lepsze jutro dla mnie i dla moich najbliższych. 

Na jesień 2019 pobolewał mnie brzuch czułem dyskomfort ale zrzucałem to na moją złą dietę, szybkie życie ,dużo pracy . W listopadzie 2019 miałem zakładane stendy do serca , ponieważ serce moje było niewydolne, miałem duszności i krótki oddech . W sylwestra nie mogłem chodzić byłem słaby, pojawiły się biegunki i krew. Po jakimś czasie w domu zemdlałem przyjechało pogotowie i zabrało mnie na badania, po konsultacjach specjalistycznych okazało się że usłyszałem że mam raka niestety złośliwego,zabrzmiało to jak wyrok. 

Zacząłem walkę z rakiem , jest to bardzo ciężki przeciwnik ,cięższy niż najlepsza drużyna z którą miałem styczność sędziować, wiem jedno że nie zamierzam się poddać i będę walczyć że WSZYSTKICH sił swoich dla mojej żony,dzieci,najbliższych oraz przyjaciół i ludzi którzy życzą mi dobrze.  

Organizuję zrzutke bym miał szansę na spędzenie jeszcze trochę czasu z moimi najbliższymi bym mógł jeszcze się cieszyć życiem . Dlatego bardzo proszę o pomoc każda złotówka się liczy.

Z całego serca dziękuję wszystkim darczyńcom. Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 77

MP
1 000 zł
AW
Anna Walczyk
1 000 zł
H#
Czarek - licytacja koszulki Zawiszy Bydgoszcz
200 zł
RZ
Rafal Zwolinski
200 zł
PB
Piotr Białka
200 zł
LC
Leszek Ch
200 zł
EG
Ewa Gollnik
100 zł
KW
Krzysztof Wojtasik
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
PP
Paulina Piech
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków