id: y66994

Wydanie książki

Wydanie książki

1 zł
z 12 000
0%
zakończona
19.06.2020r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 728 zrzutek i zebrali 1 063 216 951 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zafascynowany Egiptem /miałem okazję poznać ten kraj/,oraz przygodami dr. Indiany Jonesa – postanowiłem któregoś jesiennego wieczoru usiądź do biurka i stworzyć postać Maksymiliana Jardeckiego – polskiego archeologa, który z pomocą swoich Przyjaciół tropi tajemnicze Bractwo Seta, które chce odszukać Starożytny Amulet Izydy, aby zawładnąć wraz z Setem światem! Powstała książka pełna czasem zabawnych przygód choć i niebezpiecznych sytuacji we współczesnym Egipcie o czym we fragmencie: " (...) Było to z pewnością spotkanie z Egiptem sprzed naszej ery, jego bogami, oraz tajemnicą skrywaną od wieków, która mogłaby zaważyć na dzisiejszym świecie doprowadzając go do tragicznego finału. Jeśli jesteście chętni na przygodę, spotkanie ze starożytnym Egiptem, niebezpieczną sektą, mumiami, klątwami, to zapraszamy! (...)" Lubisz Mumię, Indianę Jonesa gdy po nią sięgniesz nie będziesz rozczarowany...

Zwracam się z prośbą o pomoc w wydaniu tej książki. Będzie to z pewnością realizacja jednego z moich marzeń, a także mam nadzieję, iż Ci którzy po nią sięgną zakochają się w Egipcie i jego niezwykłej starożytności. Dziękuje za każde wsparcie!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!