id: y6f8b4

Na wymarzony fotel dla Iny

Na wymarzony fotel dla Iny

1 240 zł 
z 1 000 zł
124%
zakończona 02.03.2018r
41 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności7

 • Ważna informacja dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie niespodzianki urodzinowej dla Iny ???? Jesteście wspaniali! Zebraliśmy całą kwotę potrzebną na zakup wymarzonego fotela z podnóżkiem, a nawet więcej - będzie więc bon podarunkowy do ikea, aby Ina mogła sobie dokupić coś do tego zestawu wypoczynkowego ???? Godzina zero czyli niespodzianka i przekazanie prezentu nastąpi w najbliższy piątek (2 marca) o godzinie 20.30 w Oliwie. Zbiórka przed wejściem do Hali Olivii od strony ulicy Bażyńskiego (jest to jednocześnie wejście do Hotelu Olivia). Zapraszamy wszystkich, którzy mają wolną chwilę w ten piątkowy wieczór - będą zagadki prowadzące do niespodzianki i z całą pewnością wiele radości! ???? Bądźcie punktualnie, aby nic nie przegapić ???? Jeszcze raz dziękujemy za Twoje zaangażowanie! ????
  Czytaj więcej
 • Jest duży, wygodny, waży ponad 30kg i ubiera się najmodniejszy w tym sezonie kolor szary. Wymarzony fotel Iny, bo o nim tutaj mowa zagościł wraz ze swoim wiernym podnóżkiem pod naszą strzechą. Teraz już nasza w tym głowa, by go pięknie przystroić. Wszak to prezent od Was wszystkich więc musi się ładnie prezentować. Dodatkowo na ścianie Iny lub też w oparciu o tę ścianę stanie ramka z Waszymi danymi. Będzie tam każda osoba która wpłaciła choćby 1zł. Kasia ma już koncepcję wyglądu tej ramki i uwierzcie nam, warto będzie tam być! :) Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądają kartony z prezentami od Was: http://img.rafal.se/images/img2018022.jpg
  Czytaj więcej
 • Mamy to! Osiągnęliśmy nasz cel! Mamy 100% a nawet więcej! Jesteście najlepsi - wszyscy razem i każdy z osobna ❤️ Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył się włączyć do akcji, a chciałby - śmiało! To co zbierzemy dodatkowo przeznaczymy na gratisy! ????
  Czytaj więcej
 • 83%, coś niesamowitego! Jesteście najlepsi! :) Skróciliśmy czas zbiórki do piątku, a to dlatego, że wstępnie na piątkowy wieczór planowana jest akcja niespodzianka i przekazanie prezentu Inie :) Szczegóły już wkrótce! Jeśli macie pomysł kogo jeszcze można zachęcić do dołożenia swojej cegiełki do tej wspaniałej niespodzianki to rozsyłajcie wiadomość dalej w świat! Dziękujemy :)
  Czytaj więcej
 • Minął weekend, a my już mamy 75%! Radość wielka i wzruszenie jednocześnie. Tak niewiele pozostało do 100%! Trzymamy mocno kciuki! P.S. Uprzejmie prosimy osoby które podały wyłącznie imiona przy wpłacie o kontakt z Alą lub Kasią w celu przekazania szczegółów odnośnie spotkania niespodzianki.
  Czytaj więcej
 • Hej, Dopytujecie się o wspólne przekazanie Inie prezentu. Oczywiście wszyscy zostaniecie zaproszeni, a właściwe osoby już działają by taką niespodziankę przygotować. Szczegóły otrzymacie od Ali, Kasi lub ode mnie :) Niechaj dobro Iny którym nas obdarowuje do niej powróci :) Damy radę!
  Czytaj więcej
 • WOW! Dzięki Wam mamy już 1/4 potrzebnej kwoty. Jesteście fantastyczni! :)
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbiórka na wyjątkowy prezent urodzinowy dla Iny. Dorzuć się i spraw wraz z nami niezwykłą urodzionową niespodziankę.

Było wspaniale, emocjonalnie i bardzo radośnie. Raz jeszcze dziękujemy każdej osobie z Was za ten piękny gest. Dzięki Wam sprawiliśmy Inie niesamowity i niezapomniany urodzinowy prezent. Brak nam słów by wyrazić co czujemy, dlatego najlepiej będzie oddać głos jubilatce, która w kilku słowach poniżej dziękuje Wam wszystkim.

Udało się!!!

Jesteście wspaniali. Dzięki Wam wszystkim wczoraj kupiliśmy wymarzony fotel Iny wraz z podnóżkiem.

Wciąż możesz dołączyć do zbiórki.

Do piątku możecie się jeszcze dorzucać, a kwota z nadwyżki zasili bon zakupowy, dzięki któremu Ina sama zdecyduje jaki dodatek wybierze do swojego fotela. Dodatkowo zostaniecie wymienieni na specjalnej "wall of fame", który Ina będzie mogła powiesić na swojej ścianie.

Ina w Caritas od wielu lat dzielnie pracuje

Jako koordynator wspaniale się spisuje. Zawsze wszystkim chętnie pomaga

nawet gdy na Jesionową przychodzi łamaga.

Uśmiech na twarzy, telefon przy uchu

Kawą częstuje nawet gdy burczy Jej w brzuchu.

Pomysłów ma wiele, cierpliwości bez liku

A wiesz co wkrótce będzie? Sprawdź w kalendarzyku!

W marcu Ina świętuje urodziny

Sprawmy wspólnie by ten dzień był dla Niej miły!

O fotelu szarym długo już marzy

Niech dzięki nam coś miłego się przydarzy!

Sprawmy Jej radość, spełnijmy marzenie

To będzie dla Iny wielkie wydarzenie! :)

Wymarzony fotel Iny.

Liczy się każda złotówka!

Wspólnie sprawmy Inie niesamowitą radość i wyjątkowy urodzinowy prezent :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 210 zrzutek

i zebrali

808 894 116 zł

A ty na co dziś zbierasz?