id: y78fpm

Freedom App - Wspomóż rozwój aplikacji do kontroli policji.

Freedom App - Wspomóż rozwój aplikacji do kontroli policji.

Opis zrzutki

Wspomóż rozwój DARMOWEJ aplikacji mobilnej.


Aplikacja jest już gotowa i dostępna tutaj...


Aplikacji która pomoże nam żyć normalnie, lub chociaż pomoże nam prowadzić rozmowy z funkcjonariuszami policji w taki sposób żeby ich pouczyć i w rezultacie wyciągnąć odpowiedzialność za nieprzestrzeganie prawa Rzeczpospolitej Polskiej.


Aplikacja wolności, prosta w obsłudze, intuicyjna, która sama przeprowadzi nas przez proces kontroli policji.


Aplikacja dzięki której nawet dziecko będzie mogło w prosty sposób skutecznie wylegitymować policjanta, lub wysłać kompletną skargę i sugerowaną strategię procesową na niego wprost na telefon Taty i Mamy, lub wprost na biurko Prokuratora, gdy jest osobą pełnoletnią.


Z czasem powiększymy ją o nowe moduły rozwiązujące coraz to nowe problemy prawne, po to by w rezultacie zatrudnić sztuczną inteligencję do pisania listów miłosnych do policjantów, urzędników, sędziów, prokuratorów i wszystkich pracowników aparatu państwowego, którzy utrudniają nam życie i w dodatku czynią ten proceder za nasze pieniądze.


A ty drogi użytkowniku będziesz musiał tylko wybrać stopień skomplikowania i bezczelności pism, oraz zadecydować jak dalece chcesz ich ścigać cywilnie i karnie.


Jak wiecie wszystkim nam chodzi o to by w końcu policjanci zaczęli przestrzegać prawo, lub po prostu przestali do nas podchodzić w obawie o to że zostaną skutecznie pociągnięci do odpowiedzialności.


Znikną stresy podczas kontroli i wykłócanie się o prawo po czyjej stronie ono jest, ponieważ aplikacja przeprowadzi was za rękę przez kontrolę policji.


Zakończą się nieprzyjemne przepychanki słowne i co najważniejsze policjanci będą mieli wymówkę dla swoich zwierzchników żeby skorzystać z art. 58 Ustawy o policji i odmówić wykonania rozkazu, który jest niezgodny z prawem i uniknąć odpowiedzialności karnej i cywilnej.


Dzwoniło do mnie kilka osób zainteresowanych zainwestowaniem w tą aplikację, ale niestety to się wtedy nie uda, ponieważ każdy inwestor chce zarobić, a wtedy aplikacja nie była by darmowa i nie zdobyła by popularności, którą może zdobyć jako darmowe narzędzie prawne.


Nie możemy też pozwolić na to by pojawił się Agent-Inwestor z pieniędzmi i kupił tą aplikację tylko po to żeby zniszczyć ten wspaniały projekt.


Dlatego Moi Kochani Aplikacja Wolności – Freedom App musi być sfinansowana przez wolnych ludzi, ponieważ tylko w ten sposób pozostanie odporna na wpływy agenturalne i zachowa swoją pierwotną antysystemową formę.


Bardzo Was proszę o pomoc w stworzeniu Aplikacji Wolności w imieniu swoim i naszych dzieci, którym wszyscy chcemy zostawić świat wolny od FASZYZMU i TYRANII.


Pieniądze zebrane na tej zrzutce będą przeznaczone na rekompensatę za czas i pracę, które to na tworzenie nowych funkcjonalności w tej aplikacji poświęca jej autor, Tomasz Różański.


Zapraszamy Was do zapoznania się z poniższymi linkami:


Crisis-Consulting.pl

Crisis-Consulting strona Facebook

Crisis-Consulting grupa Facebook

Uproszczony schemat aplikacji

Freedom App strona www - tutaj będą wszystkie informacje na temat Aplikacji

Freedom App strona Facebook - informacje o aplikacji

Freedom App grupa Facebook - grupa publiczna przeznaczona do dyskusji na temat Aplikacji i jej funkcji


#FreedomApp

#CrisisConsultingpl #CCGrupa #PolskaPolicja #iskrazpolski #ParagrafiKajdany #LukawPrawie #JestesmyNarodem #otwieraMY #StrajkKobiet #nigdyniebedzieszszlasama #niePISłuszni #StawiamyOpór #Bądźmyrazem #strajkprzedsiebiorcow #strajkprzedsiębiorców


Podczas pracy mad aplikacją, będziemy Wam za darmo udostępniali pisma w postaci PDF i DOCX, tak jak to robiliśmy podczas zrzutki  www.zrzutka.pl/h266xv

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 311

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.