id: y78fpm

Freedom App - Wspomóż rozwój aplikacji do kontroli policji.

Freedom App - Wspomóż rozwój aplikacji do kontroli policji.

Opis zrzutki

Wspomóż rozwój DARMOWEJ aplikacji mobilnej.


Aplikacja jest już gotowa i dostępna tutaj...


Aplikacji która pomoże nam żyć normalnie, lub chociaż pomoże nam prowadzić rozmowy z funkcjonariuszami policji w taki sposób żeby ich pouczyć i w rezultacie wyciągnąć odpowiedzialność za nieprzestrzeganie prawa Rzeczpospolitej Polskiej.


Aplikacja wolności, prosta w obsłudze, intuicyjna, która sama przeprowadzi nas przez proces kontroli policji.


Aplikacja dzięki której nawet dziecko będzie mogło w prosty sposób skutecznie wylegitymować policjanta, lub wysłać kompletną skargę i sugerowaną strategię procesową na niego wprost na telefon Taty i Mamy, lub wprost na biurko Prokuratora, gdy jest osobą pełnoletnią.


Z czasem powiększymy ją o nowe moduły rozwiązujące coraz to nowe problemy prawne, po to by w rezultacie zatrudnić sztuczną inteligencję do pisania listów miłosnych do policjantów, urzędników, sędziów, prokuratorów i wszystkich pracowników aparatu państwowego, którzy utrudniają nam życie i w dodatku czynią ten proceder za nasze pieniądze.


A ty drogi użytkowniku będziesz musiał tylko wybrać stopień skomplikowania i bezczelności pism, oraz zadecydować jak dalece chcesz ich ścigać cywilnie i karnie.


Jak wiecie wszystkim nam chodzi o to by w końcu policjanci zaczęli przestrzegać prawo, lub po prostu przestali do nas podchodzić w obawie o to że zostaną skutecznie pociągnięci do odpowiedzialności.


Znikną stresy podczas kontroli i wykłócanie się o prawo po czyjej stronie ono jest, ponieważ aplikacja przeprowadzi was za rękę przez kontrolę policji.


Zakończą się nieprzyjemne przepychanki słowne i co najważniejsze policjanci będą mieli wymówkę dla swoich zwierzchników żeby skorzystać z art. 58 Ustawy o policji i odmówić wykonania rozkazu, który jest niezgodny z prawem i uniknąć odpowiedzialności karnej i cywilnej.


Dzwoniło do mnie kilka osób zainteresowanych zainwestowaniem w tą aplikację, ale niestety to się wtedy nie uda, ponieważ każdy inwestor chce zarobić, a wtedy aplikacja nie była by darmowa i nie zdobyła by popularności, którą może zdobyć jako darmowe narzędzie prawne.


Nie możemy też pozwolić na to by pojawił się Agent-Inwestor z pieniędzmi i kupił tą aplikację tylko po to żeby zniszczyć ten wspaniały projekt.


Dlatego Moi Kochani Aplikacja Wolności – Freedom App musi być sfinansowana przez wolnych ludzi, ponieważ tylko w ten sposób pozostanie odporna na wpływy agenturalne i zachowa swoją pierwotną antysystemową formę.


Bardzo Was proszę o pomoc w stworzeniu Aplikacji Wolności w imieniu swoim i naszych dzieci, którym wszyscy chcemy zostawić świat wolny od FASZYZMU i TYRANII.


Pieniądze zebrane na tej zrzutce będą przeznaczone na rekompensatę za czas i pracę, które to na tworzenie nowych funkcjonalności w tej aplikacji poświęca jej autor, Tomasz Różański.


Zapraszamy Was do zapoznania się z poniższymi linkami:


Crisis-Consulting.pl

Crisis-Consulting strona Facebook

Crisis-Consulting grupa Facebook

Uproszczony schemat aplikacji

Freedom App strona www - tutaj będą wszystkie informacje na temat Aplikacji

Freedom App strona Facebook - informacje o aplikacji

Freedom App grupa Facebook - grupa publiczna przeznaczona do dyskusji na temat Aplikacji i jej funkcji


#FreedomApp

#CrisisConsultingpl #CCGrupa #PolskaPolicja #iskrazpolski #ParagrafiKajdany #LukawPrawie #JestesmyNarodem #otwieraMY #StrajkKobiet #nigdyniebedzieszszlasama #niePISłuszni #StawiamyOpór #Bądźmyrazem #strajkprzedsiebiorcow #strajkprzedsiębiorców


Podczas pracy mad aplikacją, będziemy Wam za darmo udostępniali pisma w postaci PDF i DOCX, tak jak to robiliśmy podczas zrzutki  www.zrzutka.pl/h266xv

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 288

MG
Marcin Gutowski
30 zł
PM
Patryk Miś
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Mateusz
ukryta
bartłomiej z rodu łapińskich
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PM
Paweł Mrówka
50 zł
JP
Jacek Porosa
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.