id: y7bjhp

Zakup pomostu dla Chorągwianego Obozu Żeglarskiego w Staczach

Zakup pomostu dla Chorągwianego Obozu Żeglarskiego w Staczach

Nasi użytkownicy założyli 1 038 211 zrzutek i zebrali 1 109 601 349 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest zakup nowego pływającego pomostu dla Chorągwianego Obozu Żeglarskiego W Staczach. Dotychczasowy drewniany pomost służący od 2006 roku zwyczajnie się zużył.

Jednym z filarów działalności Stowarzyszenia "Wychowanie Przez Żagle" jest wsparcie materialne rozwoju bazy w Staczach. Po konsultacjach z Komendantami Obozu wiemy, że czas na kolejny milowy krok w rozwoju bazy i zmianę pomostu głównego!

Obecny co roku jest transportowany i montowany ręcznie przez harcerskich wolontariuszy. Jego stan techniczny ze względu na prawie dwudziestoletnią eksploatację jest niestety niewystarczający aby zapewnić komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo kursanckich załóg. Zamiast wymieniać poszczególne przęsła lub odtwarzać cały w obecnej technologii chcemy zebrać fundusze na zakup szerokiej (200 cm), wytrzymałej (konstrukcja ze stali ocynkowanej, poszycie modrzewiem syberyjskim) i pływającej (polietylenowe, mocne pływaki) kei, która posłuży przez kolejne 20 lat! Rosnące ceny surowców i usług powodują, że zakup nowego pomostu stał się dużym wyzwaniem finansowym, któremu chcemy sprostać mając świadomość że jest to największa tego typu inwestycja w historii Obozu.

Jeżeli chcesz przyczynić się do bezpiecznego, komfortowego i efektywnego zdobywania wiedzy przez młodych adeptów żeglarstwa, wesprzyj naszą inicjatywę!

Wszyscy darczyńcy, którzy zdecydują się wpłacić co najmniej 500 zł otrzymają fragment starego pomostu z indywidualnym podziękowaniem.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

KL
Katarzyna LM
150 zł
TP
Tomasz Płazak
200 zł
MK
Patrycja Klimuk
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AB
arkady
300 zł
KP
Kamil Puchalski
100 zł
AN
AniaP
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
RZ
Rafał Zadykowicz
380 zł
OG
ola g
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków