Aktualności 5

 • m9ee9a16f6a415b6.jpegPozostało 3 dni do zakończenia zrzutki. Czy się uda? Tego nie wiemy, ale wiemy to, że jesteście z nami i możemy dalej funkcjonować.

  Jeżeli uda się osiągnąć chociażby 50% celu, to pieniążki zostaną przekazane na zakup nowej kamery do transmisji, które realizujemy na co dzień. Dziękuję za wszytko.

  ks. Łukasz www.pallotti.fm www.pallotti.tv

  Czytaj więcej
 • Dziś 15 kwietnia 2020. Postanowiłem przedłużyć zrzutkę do maja 2020. Część uzbieranych pieniążków została już wypłacona, aby opłacić niezbędne rachunki. Bardzo dziękuje za wszytko.

  Czytaj więcej
 • Dziękuje to mało powiedziane. Dziękuje wszystkim, którzy wspierają pallotyńskie media. Staramy się, aby Słowo było na 1. miejscu. Dziękujemy.

  Czytaj więcej
 • Kolejny dzień #zostańwdomu
  od jutra rozpoczynamy rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Więcej info na naszych stronach. Dziękuję za dobro!
  Czytaj więcej
 • Pozdrawiamy ze słonecznego Krakowa. Od ubiegłej soboty pracujemy pełną parą. W sama niedzielę z transmisjami radia i telewizji dotarliśmy do 14 tys. osób. Od czterech dni transmisje Mszy Świętych, rekolekcji ONLINE, nowennę do św. Andrzeja Boboli dotarły do 50 tys. słuchaczy. Dziękujemy!
  ks. Łukasz
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pallotyńskie Radio PALLOTTI.FM oraz Telewizja PALLOTTI.TV to miejsce, gdzie chcemy docierać do każdego zakątka Ziemi z Dobrą Nowiną, świadectwem, audycjami na różne tematy i transmisjami realizowanymi przez nas zespół. Tworzymy grupę ludzi, których zachwyciły media jako narzędzie na dzisiejsze czasy. Chcemy się rozwijać, tworzyć nowe rzeczy. Potrzebne do tego są środki. Dlatego liczymy na wsparcie dzieła. Posiadamy dwa studia: Kraków i Warszawa. Środki pomogą nam na opłacenie niezbędnych rachunków, m.in serwerów i paliwa do wozu transmisyjnego. Każda transmisja, relacja wiąże się z kosztami, dlatego już teraz dziękujemy za każdą złotówkę.

ks. Łukasz Gołaś SAC

[email protected]

www.pallotti.fm

www.pallotti.tv


Wpłacający 58

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
JP
Jędrzej Plich
ukryta
JN
Jakub Nastaj
5 zł
 
Dane ukryte
25 zł
K
Kacper
30 zł
MD
Michał Drewnicki
50 zł
MK
Marek Kożak
25 zł
K
Karol
100 zł
MM
Maria Mendyka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • Fundacja nowohuckie.pl

  Dziś niedziela. #zostańciewdomu Dziękujemy za pomoc w realizacji tego dzieła. Czasami sił brakuje - tych fizycznych, ale chcemy WAM służyć jak najlepiej potrafimy. Niedługo niespodzianka.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

624 140 zrzutek

i zebrali

375 140 134 zł

A ty na co dziś zbierasz?