id: y7t2g8

Zbieramy na monitory!

Zbieramy na monitory!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 000 zł 
z 2 000
100%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 188 748 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć! Tutaj ekipa z Poznania, te typy od sparów na Sigmeo, turniejów Tekmeo i Party Crasher a także od spamu Tekkenowego na grupkach fb.


Jak zapewne wiecie, straciliśmy w lipcu nasze ukochane Sigmeo (na zdjęciu, wstawiałem z łezką w oku) i jesteśmy w trakcie szukania nowego miejsca gdzie możemy sobie spokojnie wciskać przyciski w bijatyki. Mamy już kilka miejsc gdzie moglibyśmy wbić flagę, pozostaje tylko jeden problem: mamy konsole, mamy kable, mamy przedłużacze, ale nie mamy monitorów. Dzięki uprzejmości Sigmeo mogliśmy korzystać z ich sprzętu ale jak już wspomniałem dobre czasy się skończyły i musimy sobie radzić sami. Żadne z nowych miejsc nie ma ani monitorów, ani telewizorów na których moglibyśmy grać w nasze ulubione bitki.


Dlatego składam do Was gorącą prośbę: o to byście pozwolili nam się nadal rozwijać i nadal Robić Dobrą Robotę (R).


Pieniądze ze zrzutki mamy zamiar wydać na monitory z wyjściem audio (by mozna było podłączyć audio splittery) i optymalnym odświeżaniu (#zerolagów). Monitory będą zawsze dostępne dla każdego kto przyjedzie do Poznania pograć na sparingi do naszej nowej miejscówki.


Od ludzi, dla ludzi :)


Jeśli zastanawiacie się "a co będzie jak zwiniecie działalność"? No cóż, na razie nie planujemy. ;) Keep on mashing!


Wybrany model monitora: https://www.x-kom.pl/p/361254-monitor-led-27-lg-27mp59g-p.html?fbclid=IwAR0QXSBoFG-y5ljICQKyLZZZUKao1Q06OTavtYknEjrkj8tWCQXVlDjKSg0

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

preloader