id: y88bfc

I Ty możesz uszczęśliwić Misia

I Ty możesz uszczęśliwić Misia

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 305 zł 
z 5 000 zł
26%
zakończona 30.06.2020r
31 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności10

 • Witajcie kochani, okazuje się że pieska uszy mimo leków wcale się nie goją a strupki non stop wyskakują , będąc u weterynarza Pan pobrał te strupki do badania aby sprawdzić co to jest i jakie leki trzeba wdrążyć aby w końcu pomogły. Na obecną chwilę czekamy na wyniki a miś dostaje tylko leki na krążenie i probiotyk. Koleją informacją jaką podam to wyniki badań i mam nadzieje że będzie wiadomo co psiaczka dopadło. pozdrawiam serdecznie.

  Czytaj więcej
 • Witamy, bardzo przepraszamy za braki wpisów ale przez tego koronawirus sporo się działo. Kochani odnośnie Misia, , , niestety dalej jest leczony pod kątem pierwotniaków, podawane są leki tak jak przedtem. Pieska uczepiła się kolejna dolegliwość, min. słabe krążenia na czubkach uszu co powoduje że końcówki robią się czarne i są strupy jak i powstaje zapalenie skóry. Pieskowi podawane są leki na lepsze krążenie i antybiotyk przeciw zapalny. Do tego dochodzą tabletki na ochronę wątroby i probiotyk. Wszystko badzo się ciągnie, , , prosimy o każdą pomoc aby chociaż wyleczyć pieska ponieważ wizyty i kontrole u weterynarza są bardzo częste. Kolejna za chwilę 5 maja. Ogólnie miś bardzo podrósł ( wstawiam aktualne zdjęcie) i jest szczęśliwy ale do pełni radości troszkę brakuje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  Czytaj więcej
 • Witam ponownie, piesek biega, szaleje ale ciągle ma problemy z kupami bądź z żołądkiem. Od jutra zaczynamy zbierać kał do badania, , samo zbieranie trwa trzy dni więc w środę udamy się z kałem i pieskiem do kliniki, i wtedy również ustalimy czy możemy misia zaszczepić czy jeszcze nie. Trzymajcie za psiaczka kciuki aby w końcu pozbył się tych pierwotniaków które leczy się najdłużej. Będziemy pisać od razu po wizycie czyli w środę. Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc i wpłaty.
  Czytaj więcej
 • Biegunka ustąpiła, po raz kolejny wykryto pierwotniaki więc Miś już drugi raz zostaje odrobaczany. Podajemy mu leki przez 7 dni i probiotyk. Nadal bez szczepień. Zakupiliśmy pieskowi kilka zabawek ponieważ idą mu zęby przez co wszystko gryzie. Została tez kupiona większa ilość karmy ponieważ piesek rośnie i potrzebuje więcej pożywienia. Niedługo ustalimy z weterynarzem co dalej..
  Czytaj więcej
 • Wczoraj byliśmy po raz kolejny u weterynarza ponieważ miś dostał biegunki przez zapalenie jelita grubego. Piesek jest znów na antybiotyku, dziś jedziemy na kolejny bolący zastrzyk:( wyzej dodałam dokument i paragon wizyty. Trzymajcie za tego słodziaka kciuki.
  Czytaj więcej
 • Na dzień dzisiejszy piesek skończył kuracje odrobaczającą, teraz czekamy 14 dni a następnie pobieramy z trzech dni kał do badania i wyniki powiedzą nam czy udało się zwalczyć pierwotniaki, jeśli nie to dalsza kuracja. Dalej bez szczepień ponieważ nie może ich przejść póki jest niewyleczony. Pocieszające jest to, że udaje nam się powoli odbudowywać zaufanie pieska do ludzi, chociaż przy nowych osobach panikuje. Dziękujemy za wpłaty i pomoc. Pomogły one nam opłacić część wizyt Misia u weterynarza. Zaopatrzyliśmy też Misia w kilka nowych zabawek i maty higieniczne a ich schodzi najwięcej .Dziękujemy raz jeszcze.
  Czytaj więcej
 • Dziękujemy Januszowi i osobom anonimowowym za wpłatę <3
  Czytaj więcej
 • Dziś odebralismy wyniki Miśka, okazało się ze walczymy z giardią-są to lambrie które mozolnie się zwalcza. Giardia może stwarzać problemy terapeutyczne że względu na możliwość reinwazji. U pieska stwierdzono obecność licznych cyst. Tzw pierwotniaki. Dostaliśmy leki do zwalczania pierwotniakow na 7 dni plus probiotyk. Po leczeniu ponowne badanie kalu. Szczepienia będą robione jak zwalczymy giardie. Zdjęcia i paragony wstawiam do zdj profilowych. Dziś na lekarza, podkłady i karme wydalismy prawie 140zl.
  Czytaj więcej
 • Szczeniaczek bardzo duzo siusia dlatego potrzebujemy podkładów higienicznych ponieważ są wiemieniane nawet 2razy dziennie. Wszystkie aktualne zdjęcia i paragony wrzucam do zdjęcia profilowego. Znalazł się jeden zaginiony paragon więc dodam do zdjęć. Jeszcze raz prosimy o pomoc.
  Czytaj więcej
 • Witamy, dziś byliśmy z misiem na kolejnej wizycie u weterynarza. Gromadzilismy kał do badania. Wyniki po długim weekendzie. Piesek został też drugi raz odrobaczony. Dziękujemy za udostępnienia. Dziękujemy również za wpłatę.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy na nowy start dla Misia, małego szczeniaczka który w tak młodym wieku zdążył doświadczyć wielu przykrych sytuacji z rąk człowieka. Piesek został przez nas znaleziony na portalu z ogłoszeniami (oddam pieska) widząc te smutne oczy i fatalne warunki w których się znajdował, postanowiliśmy mu pomoc i nie zważając na koszty zabraliśmy go do siebie.

if51359f426e7696.png


Po odebraniu Miś był bardzo wystraszony i osłabiony, ubrudzony we własnych odchodach gdyż nie mógł stać na łapkach. Od razu pojechaliśmy do lecznicy na badania, okazało się ze piesek był w opłakanym stanie. Kilka dni był hospitalizowany gdzie okazało się ze jest bardzo zarobaczony glizdami.W tej chwili piesek jest u nas na kwarantannie z podejrzeniem parwowirozy, zaraz po niej czekają go dalsze badania a następnie leczenie.

ped025937655af63.jpeg

Proszę pomóżcie misiowi spojrzeć na lepsze jutro, potrzebujemy wszystkiego min: karmy, drugiego kojca, legowiska, zabawek, podkładów higienicznych i wiele wiele innych potrzebnych rzeczy dla szczeniaka. My od siebie jesteśmy w stanie dać pieskowi dom i całą swoją miłość jaką posiadamy. Często z nim rozmawiamy i poświęcamy czas, co prawda jest mało ufny ale myślę ze z biegiem czasu zacznie do nas bez problemow podchodzić. Miś będzie potrzebował profesjonalnego czyszczenia i wyczesania futerka, również pieniążków na kolejne wizyty u doktora. Chcemy dać mu więcej szczęścia, aby godnie dorastał, jesteśmy spokojni wiedząc ze trafił w dobre ręce. potrzebujemy Waszej pomocy ponieważ bez niej nie jesteśmy w stanie opłacić wszystkich wydatków. Chcemy pomagać takim skrzywdzonym zwierzaczkom, które potrzebują ciepła i spokoju. Jesteśmy w stanie udostępniać regularnie zdjęcia misia oraz dokumentów dotyczących np jego leczenia.

w7f1ac17dac197ce.jpeg


m951fea70a44e333.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 31

 
Dane ukryte
5 zł
KD
Katarzyna
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
23 zł
AM
antoni materkowski
ukryta
PP
Pan Pucz
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PK
Patrycja Kotulla
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

775 048 zrzutek

i zebrali

575 190 251 zł

A ty na co dziś zbierasz?