I Ty możesz uszczęśliwić Misia ID: y88bfc

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

1 072 zł z 5 000 zł

21%

1 072 zł

z 5 000 zł

38 dni

do końca

25

wspierających
21%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbieramy na nowy start dla Misia, małego szczeniaczka który w tak młodym wieku zdążył doświadczyć wielu przykrych sytuacji z rąk człowieka. Piesek został przez nas znaleziony na portalu z ogłoszeniami (oddam pieska) widząc te smutne oczy i fatalne warunki w których się znajdował, postanowiliśmy mu pomoc i nie zważając na koszty zabraliśmy go do siebie.

if51359f426e7696.png


Po odebraniu Miś był bardzo wystraszony i osłabiony, ubrudzony we własnych odchodach gdyż nie mógł stać na łapkach. Od razu pojechaliśmy do lecznicy na badania, okazało się ze piesek był w opłakanym stanie. Kilka dni był hospitalizowany gdzie okazało się ze jest bardzo zarobaczony glizdami.W tej chwili piesek jest u nas na kwarantannie z podejrzeniem parwowirozy, zaraz po niej czekają go dalsze badania a następnie leczenie.

ped025937655af63.jpeg

Proszę pomóżcie misiowi spojrzeć na lepsze jutro, potrzebujemy wszystkiego min: karmy, drugiego kojca, legowiska, zabawek, podkładów higienicznych i wiele wiele innych potrzebnych rzeczy dla szczeniaka. My od siebie jesteśmy w stanie dać pieskowi dom i całą swoją miłość jaką posiadamy. Często z nim rozmawiamy i poświęcamy czas, co prawda jest mało ufny ale myślę ze z biegiem czasu zacznie do nas bez problemow podchodzić. Miś będzie potrzebował profesjonalnego czyszczenia i wyczesania futerka, również pieniążków na kolejne wizyty u doktora. Chcemy dać mu więcej szczęścia, aby godnie dorastał, jesteśmy spokojni wiedząc ze trafił w dobre ręce. potrzebujemy Waszej pomocy ponieważ bez niej nie jesteśmy w stanie opłacić wszystkich wydatków. Chcemy pomagać takim skrzywdzonym zwierzaczkom, które potrzebują ciepła i spokoju. Jesteśmy w stanie udostępniać regularnie zdjęcia misia oraz dokumentów dotyczących np jego leczenia.

w7f1ac17dac197ce.jpeg


m951fea70a44e333.jpeg

Aktualności8

  • Witam ponownie, piesek biega, szaleje ale ciągle ma problemy z kupami bądź z żołądkiem. Od jutra zaczynamy zbierać kał do badania, , samo zbieranie trwa trzy dni więc w środę udamy się z kałem i pieskiem do kliniki, i wtedy również ustalimy czy możemy misia zaszczepić czy jeszcze nie. Trzymajcie za psiaczka kciuki aby w końcu pozbył się tych pierwotniaków które leczy się najdłużej. Będziemy pisać od razu po wizycie czyli w środę. Pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc i wpłaty.

  • Biegunka ustąpiła, po raz kolejny wykryto pierwotniaki więc Miś już drugi raz zostaje odrobaczany. Podajemy mu leki przez 7 dni i probiotyk. Nadal bez szczepień. Zakupiliśmy pieskowi kilka zabawek ponieważ idą mu zęby przez co wszystko gryzie. Została tez kupiona większa ilość karmy ponieważ piesek rośnie i potrzebuje więcej pożywienia. Niedługo ustalimy z weterynarzem co dalej..

  • Wczoraj byliśmy po raz kolejny u weterynarza ponieważ miś dostał biegunki przez zapalenie jelita grubego. Piesek jest znów na antybiotyku, dziś jedziemy na kolejny bolący zastrzyk:( wyzej dodałam dokument i paragon wizyty. Trzymajcie za tego słodziaka kciuki.

  • Zobacz więcej

Wpłacający25

 
Dane ukryte
10 zł
PK
Patrycja Kotulla
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
WZ
Wiktoria Zdanowska
5 zł
JS
Justyna Stachura
1 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Marta Łobodzińska
10 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 309 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?