id: y8c4tm

Zbiórka funduszy na budy dla psów w Schronisku w Czaplinku

Zbiórka funduszy na budy dla psów w Schronisku w Czaplinku

 
Artur Łachowicz

Opis zrzutki

Kochani,

Czytajcie, poniżej cała historia zrzutki i nasze dotychczasowe sukcesy🤩 Staram się na bieżąco opisać każdy wydatek i pokazać co za to kupiliśmy dla psiaków w Czaplinku.


ZRZUTKA

Zapraszam do wzięcia udziału w zbiórce na zakup bud dla psiaków w schronisku w Czaplinku. Jeździmy tam rodzinnie od kilku miesięcy jako wolontariusze. Poznaliśmy już psiaki i oprócz spacerów, sprzątania kojców czy przywożenia jedzenia i smaczków chcemy zrobić dla nich coś więcej. Wiemy jakie schronisko ma potrzeby, a przede wszystkim czego potrzebują jego podopieczni. Po rozmowie z właścicielem wybór padł na ocieplane budy, które zapewnią psiakom ciepło i schronienie.


Wykonawcą bud jest Stolarnia Mietel, ta sama, która robiła Budy dla Dody do schroniska w Celestynowie.


20-01-2026 Na chwile obecną mamy już zebrane fundusze na 3 super budy. Zbieramy na kolejną lub kolejne😀 3 budy zostały zamówione w stolarni Mietel.


Koszt jednej budy po negocjacjach( rabat 10% i transport gratis) to 1134 zł. Dostawa do schroniska w Czaplinku jest planowana na 29-30 stycznia.

26 stycznia wypłacam zebrane fundusze w celu opłacenia wystawionej już faktury na kwotę 3402 zł.

Faktura opłacona 26-01-2026.


4IY9eBHSKTW2KJVu.png

Jeżeli nie uzbieramy na kolejną budę to za nadwyżkę kupimy obroże dla psiaków. Takie zapotrzebowanie wyraził właściciel schroniska. Klasyczne skórzane obroże ze sprzączką bez żadnych ozdób czy nitów.


Nadwyżka zbiórki wykorzystana! Kupione zostało 12 bezpiecznych obroży dla psiaków! Ale UWAGA!!! Firma Galvis gdzie zamawiałem obroże dołożyła od siebie jeszcze 16 szt. Mamy więc 28 nowych obroży 🤩

9DqTPDT4Xjz6Ybe1.jpg


NASZE REALIZACJE:


03-02-2026 BUDY DOSTARCZONE🤩 Już za chwilę zamieszkają w nich psiaki🤩

Na dzień 09-02-2026 mamy po wszystkich zakupach 1150 zł do dyspozycji- dzisiaj 09-02 zamawiam więc kolejną budę w stolarni Mietel. Tym samym wypłacam ze zrzutki 1134 zł na jej zakup.


Faktura za budę nr 4 już opłacona. Czekam na informację w sprawie transportu.

ravcAcgSXtvGQ0Wl.jpg

10-02-2026 Po opłaceniu czwartej budy pozostało na zrzutce 166 zł więc zbieramy na kolejną👍🙏

Edit- na dzień 14-02-2026 mamy zebrane 596 zł na kolejną budę- brakuje 538 zł.🙏🙏🙏

Edit- Wasza reakcja była natychmiastowa. Posypały się wpłaty. Na dzień 16-02-2026 do kolejnej budy brakuje już tylko 78zł. Dopłaciłem i budę nr 5 już zamówiłem🤩 Czwarta opłacona 10-02 czeka cały czas na transport więc teraz przyjadą łącznie 2 szt.😀

Faktura za budę nr 5 już opłacona. Czekam na informację o terminie dostawy.

6zfctBURfdRCTgHW.jpg

Na dzień 18-03 mieliśmy uzbierane 522 zł ale dzięki wpłacie 600 zł. od Przedszkola Uśmiech Malucha mogłem zamówić kolejną budę ❤️

Buda nr 6 kupiona i zapłacona. Czekamy na dostawę.

Dsu1sAxeaAcmNk88.jpg

Na dzień 23-06-2025 wypłaciłem 200 zł, które w związku z dużymi upałami zostały przeznaczone na zakup 3 basenów dla psiaków. Wydałem 194.70 zł i w najbliższą niedzielę kolejni podopieczni schroniska w Czaplinku dostaną możliwość chłodzącej kąpieli 🤩

cB9Mi3GU1VaiIxFG.jpgA4KvbmFzif6OM81y.jpg


Bardzo dziękuję WSZYSTKIM za wpłaty👍❤️


Pamiętajcie ZBIÓRKA TRWA DALEJ🙏


Komentarze 2

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez